Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dva wifi routry

Dobrý den mám doma zapojený jeden wifi router a switch od tp-link a chci připojit jedeš jeden wifi router,taky od tp-link.Jenže když připojím kabel s nového routeru,na kabel,který je připojeny k switchi (switch je připojený k původnímu wifi routru),tak se nemůžu dostat do nastavení toho nového.Mám ten původní odpojit?

máš nejspíš špatný režim nového routeru.
starý router má nejspš nastavení lan defaultně 192.168.1.1
nový router jsi nechal v default nastavení, takže 192.168.1.x na wan vstupu, 192.168.1.1 má lan - to nebude fungovat.

druhý router bys potřeboval do režimu bridge, což myslím tplinky neumí.
nebo změnit zapojení:
- lan2: 192.168.1.222
- zakázat mu dhcp server
- zapojit přívodní kabel z lan routeru1 do lan routeru2, wan2 nechat volný.

druhý router pak spravuješ na adrese 192.168.1.222, žádný jmenný nesmysl ze samolepky.