Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem steam error Code 118

Zdravím mám problém se steam obchodem, nenačítá se mi obchod nemůžu nic kupovat zkoušel jsem vymazat cache,cookies pomohlo to ale jen nachvíli asi po 10 minutách obchod opět nejde a ta samá chyba nevíte co znamená steam chyba 118?...a jak to fixnout?

Něco z toho už jsem zkoušel ale tam spíše radí něco ve smylu jako když se vůbec nelze přihlásit na steam, já se na steam ale příhlasím i hrát můžu na profil můžu na vše kromě obchodu tam vyskakuje ta chyba: (...zvláštní je že jsem zkoušel v ovládacích panelech odškrtnout NET.Framework 3.5 tak se najednou obchod načetl ale fungovalo to jen tak 10 minut potom zase už načíst nešel nechápu to. A nejsem ani počítačovej mág abych nějak poznal co mi to blokuje ale ve firewallu je steam povolený.

no je pravda že internetové připojení nemám nejlepší jetu u nás v bytovce sdílené takže tu padá signál kamarádum ale steam obchod prý funguje takže je asi něco u mě v pondělí budu mít nový internet tak uvidím tedy jestli se to vyřeší,protože nic jiného mě nenapadá na mobilu mi taky obchod nefunguje na stejnou wifi.

U Steam-u error 118 značí to isté ako inde - ERR_CONNECTION_TIMED_OUT - čo znamená, že server na požiadavku v danom čase neodpovedá. Stáva sa to často, ak cieľový server je zahltený. Keďže pre pripojenie sa používajú viaceré servery (a nie len jeden centrálny) - skús zmeniť v klientovi Steam server - niekde v blízkej krajine okolo Česka (napr. Hungary, Poland, Germany). Sú to síce tzv. lokálne servery, ale tie sa tiež musia pripojiť k MAIN serveru u Valve. Je teda celkom možné, že pokiaľ máš napr. Czech Republik - nastav napr. na Hungary. Nájdeš to pod Steam - Nastavení - Stahování - Oblast pro stahování. Neľakaj sa, že je to len pre download - ono to fakt pripojí k serveru a cez neho to ide na hlavný.