Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem steam error Code 118

Zdravím mám problém se steam obchodem, nenačítá se mi obchod nemůžu nic kupovat zkoušel jsem vymazat cache,cookies pomohlo to ale jen nachvíli asi po 10 minutách obchod opět nejde a ta samá chyba nevíte co znamená steam chyba 118?...a jak to fixnout?

U Steam-u error 118 značí to isté ako inde - ERR_CONNECTION_TIMED_OUT - čo znamená, že server na požiadavku v danom čase neodpovedá. Stáva sa to často, ak cieľový server je zahltený. Keďže pre pripojenie sa používajú viaceré servery (a nie len jeden centrálny) - skús zmeniť v klientovi Steam server - niekde v blízkej krajine okolo Česka (napr. Hungary, Poland, Germany). Sú to síce tzv. lokálne servery, ale tie sa tiež musia pripojiť k MAIN serveru u Valve. Je teda celkom možné, že pokiaľ máš napr. Czech Republik - nastav napr. na Hungary. Nájdeš to pod Steam - Nastavení - Stahování - Oblast pro stahování. Neľakaj sa, že je to len pre download - ono to fakt pripojí k serveru a cez neho to ide na hlavný.