Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Netbook Packard Bell

Ahoj. Dostal se mi do ruky netbook Packard Bell s Intel atom n570 a 1GB ram, Intel Graphics Média Akcelerátor 3150. Asi mi hodně lidí tady napíše ať to hodím do popelnice, ale dá se to ještě použít alespoň k prohlížení na netu? Zkoušel jsem i přeinstalovat W7 Starter, který na něm běží na W7 Home, ale při instalaci to po mě chce nějaké ovladače multimédií, které bohužel nemám a ani nevím kde najít. Takže co s tím? Vyzkoušet něco nebo vyhodit? :) Nebo zkusit Linux?

Nakonec jsem tam hodil Ubuntu ve verzi 14.04 a celkem to šlape. Dokonce i videa na YouTube, internet v Mozille také jde. Tento systém je pro mě novinka, takže na testování se to ještě hodí. :) Třeba zkusím i ty W XP, ale nevím jak to bude s ovladači.