Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wifi nejede

Dobry den,přeinstaloval jsem si z WIN7 64bit na WIN7 32bit(kvuli autodiagnostice).Po instalaci nejede vubec wifi a nejdou stáhnout ovladače.Která z tl. F by to mohla být aby se rozsvítila kontrolka wifi?ACER ASPIRE 5742Z.Díky.

Vyhazuje to-chybí oledllg.Asi se na to vyjebu.3-[Našel jsem doma jěště EX HDD kde mám bitovou kopii.Přeinstalovat (re-image) pc,chce to po mě 64 bit kopii inst.disku,ale porestartu pořá to samé.V biosu se objevil i Driver PI-239.Ten chip set jsem stáhl jako první v 32 bit,ale v nouzovém režimu ho tak neotevřu(viz tvuj obr).Dostanu se na okno-otevřít v programu-vyberte program,ve kterém chcete soubor otevřít-soubor-Chipset intel 9.1.1.1024........Dopo.program-Poznámkový blok.Nevím co zadat do spodního řadku(Zadejte popis...)

CHipset jsem instaloval asi 2krát,potom jsem nains.routr(pin)to byl ten kod 28.Kté autodiag.po pokusu spustit program vyskakuje okno s žlutým vykřičníkem-zařízení není připraveno.Nadruhém NB se objeví,asi chyba v softu?diagnostika wow Snooper 5.00.8.Něco tomu chybí:?:

ne - instaluje se jen jednou, a hned jako první. všechno ostatní je špatně a můžeš se jen pokoušet o opravu.

potom jsem nains.routr(pin)to byl ten kod 28

vůbec nerozumím řeči tvého kmene.
jestli to má znamenat, že jsi instaloval "router", tak to je samostatné zařízení v síti, ten instalovat nepotřebuješ. stačí ti jen zapíchnout kabel do pc, protože ovladač síťovky má default povolené dhcp a konfiguraci dostaneš automaticky z routeru. čili router nijak neinstaluješ, jen nastavuješ když je třeba (wan, wifi).
samozřejmě 3x za 10 let se stane že to nestačí: když máš shit router a shit ovladač gigabitové síťovky, při dhcp nastavení se spolu nestihnou domluvit, vyprší timeout a win si za 20s nastaví ip 169.254.x.x

aha: ten tvůj slavný pin je nejspíš smutně proslulé wps https://support.brother.com/g/s/id/htmldoc/ads/ads2600w/cz/html/nug/chapter3_6.html
připoj nejdřív notebuk kabelem a nastav router normálně.

myslím, že už ti to mohlo týden chodit. nenapadá mě, jak ten krám (acer) s tvými odpověďmi vyřešit. fak nemáš v okolí někoho zběhlejšího?

ta autodiagnostika se připojuje přes usb? potřebuje nějaký ovladač? autodiagnostikáři nemají svoje kutilské fórum, kde toto řeší? (samozřejmě nejdřív potřebuješ funkční windows na notebuku)

To je všechno v pořádku,Wifi jede(router-Asus RT-N10E)druhý notas mám celou dobu(psáno viz výše tam někde).Na autodiagnostiku jsem ovladače nainstaloval,ale udelal jsem upgrade z WIN 7 na WIN 10 32bit.Zustala mi hlaška VP4-Run time error 402(zpomaluje jak sv..na)to je 1 problém.2 je při instalaci diag.Rozhraní Net Framework 4.5 a tato aktualizace jsou v tomto počítači již nainstalovány- je u toho žl. trjuhelník.Na Win 10 je NET FRAMEWORK NDP 472?Jinak nějaký diag.club se podívám.

ano, net framework 4 (defaultně přítomný ve w10) byl nahrazen verzí 4.5 a ta byla zase kvůli chybám a nekonečným zranitelnostem toho svinstva updatována asi na verzi 4.72
https://pc.poradna.net/questions/2800895-ladeni-jit#r2801650

upgrade z WIN 7 na WIN 10 32bit.Zustala mi hlaška VP4-Run time error 402(zpomaluje jak sv..na)

ten upgrade je jen na zlost, na starý krám cpeš w10 bez podpory ovladačů. dostaneš polochcípající instalaci, která je s každým novým updatem w10 nekompatibilnější. měls instalovat w10 načisto, nebo raději nechat w7.

pravděpodobně nějaká tvoje aplikace spoléhá na runtime knihovny bůhví čeho:
- mohl by to být "ms visual c libovolný_letopočet redistributable"
- v horším případě ti tam přebývá nefunkční konfliktní ms visual basic v.4, nedejbože si ho doinstalovala nějaká zastaralá aplikace a s w10 to není kompatibilní.
si udělej zástupce toho problematického programu a ve vlastnostech mu nastav kompatibilitu w7, třeba to pomůže.

To je všechno v pořádku,Wifi jede

já jen že nadpis tvého problému říká něco jiného, ale třeba zabral správný ovladač a restart.
ono není jednoduché vydolovat z těch tvých hlášek, cos tím chtěl vlastně říct, na monitor ti nikdo nevidí.

Tak jsem zase na win7,10 je nic moc.:-[7 jsem pročistil-media creation tool,ale ta 4.0.220 pořad přebývá.Asi to je aplikace-EUROBIT 4.0.220...Odins.,odstranil a pořád je tam,ale po tom pročištění(MCT) se NB pěkně zrychlyl.Tak se ptám pokud bych udělal REMOVE(ASI TOVÁRNÍ NASTAVENÍ) tím programem MEDIA CREATION TOOL zbavím se té aplikace?

jestli se ptáš u mě, tak na špatném hrobě. já žádné z čistících krámů nepoužívám, protože si netahám bordel do pc.

"media creation tool" slouží k vytvoření boot usb pro instalaci windows z iso. nevím o tom, že by něco čistil.
tovární nastavení vrátí windows do prvního spuštění po instalaci svého systému. když tam máš w7, nevrátí tě do w10 a naopak.

ta VP4 pořad přebývá.Asi to je aplikace-EUROBIT VP4

žádnou chybovou hlášku jsi neukázal, ani správce úloh, jen vyprávěnky vlastními slovy. nikdo neví co tam instaluješ a co si potajnu spouštíš, toto nemá smysl.

nainstalované aplikace vypíše: appwiz.cpl, ale nemusí ukázat všechny součásti.

jestli stále toužíš po w10, připomínám že k nim nemáš ovladače, podpora krámu z r.2011 skončila s win7. něco obecného ti tam w10 nacpe, ale právě u wifi to bude problém.

parodie na firewall ve w7:
nechám ho běžet, protože mrchosoft má závislosti služeb na sobě. v oznámení pro všechny sítě zatrhnu: nic neoznamovat. tím mě fw navždy přestává zajímat.
jestli máš doma router, nevím proč potřebuješ řešit firewall.

ta diagnostika nemá žádné fórum a ty jsi jediný, kdo to u nás používá? sw ani nemá readme? mi ten tvůj zápas připadá neskutečný.