Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s načtením webových stránek mimo první

Čau,
mám takový problém. Když si rozkliknu webové stránky www.megaknihy.cz, tak se mi načte první stránka s nabídkou knihy Kmotr, když se snažím dát do vyhledávače knihu, kterou chci, tak se stránka znovu načte, ale objeví se tatáž stránka, když kliknu třeba na košík, zase se objeví pouze stránka s Kmotrem. Když si seženu od někoho jiného odkaz na tu danou knihu, opět mě to přesměruje pouze na úvodní stránku s Kmotrem. Dělá mi to doma na všech zařízeních. Na NTB, PC, tabletu i mobilu. U žádných jiných webových stránek to nedělá, a mimo to, asi tak 14 dnů zpět jsem tam objednával a vše jelo, kde může být chyba?
Předem díky za pomoc.

Když kliknu třeba na košík, tak se mi neobjeví košík, ale zaktualizuje se pouze ta kniha s Kmotrem, když dám třeba společenské knihy, tak se mi neobjeví společenské knihy, ale zaktualizuje se zase Kmotr. Když dám vyhledávat nějakou knihu, tak mi ji to nevyhledá, ale opět se zaktualizuje Kmotr. Prostě na cokoliv tam kliknu, tak mě to tam kam chci nepřesměruje.

Chyba je, ze mate obaja rovnaku IP adresu, takze bud ste jedna a ta ista osoba alebo mate rovnakeho ISa v tom pripade je chyba unho, ze ma niekde na nejakom proxy nacitanu danu stranku a dava vam stale rovnake vysledky.
Ak to nieje chyba v jeho dns (gogole dns som uz odporucal) tak je treba spravit tunel niekam von a chyba by sa nemala prejavovat.

Přihlášený tam nejsem. V prohlížeči na NTB nějaké doplňky jsou a byl tam jeden podezřelý, který jsem odstranil. Projížděl jsem to i programy, a nic. Jinak v mobilu, na PC a tabletu žádné doplňky nejsou a ani tam to nejede. Napadlo mě to zkusit přes mobilní síť a ejhle, tam to jede. Takže chyba musí být někde v síti, ale kde a proč, když to před 14 dny jelo, to nevím. Jelikož žádné nastavení a nic jsem neměnil.

ff, nepoužívám adblock.
nemám chrome a nesynchronizuju hesla ani historii prohlížeče kamsi do účtu google.

stránka funguje normálně, občas tam i nakupuju.
rozkliknu různé kmotry (puzo, babiš, krejčíř), objeví se co má.
nejlepší je stejně kmotra liška: https://www.megaknihy.cz/hracky/189114-kmotra-liska-35cm.html?block=viewed&position=1

jedna technická: ty hodně podezřelé doplňky se v chrome nezobrazují. google to měl pro své vlastní, které nechtěl odstraňovat - a kinderhaxoři se je naučili skrývat stejně.
pro jistotu použij adwcleaner.

Mě se líbí, že všichni hledají problémy tam, kde nejsou, namísto toho, když už by chtěli pomoct, aby je hledali tam, kde jsou. Pokud by to bylo něčím takovým, tak by to na tom mobilu nešlo ani po připojení na mobilní síť, ale to je jedno. Žádat dneska o pomoc nemá žádný smysl.

Chyba totiž není v NTB

souhlasím. chyba je v naprosto lamerském administrátorovi. těch 35 nalezených problémů tam nechal nainstalovat on sám.

adwcleaner toho našel dost, ale nemusel přijít na všechno svinstvo které sis tam natahal.
takže odinstalovat všechno, co nemá v tom pc co dělat.
stáhni ms autoruns, a zkontroluj v něm všechno, co máš v "po spuštění" (logon) a v plánovači úloh (scheduled tasks) - jestli to tam patří a proč.

pak si vytvoř druhého uživatele windows a v něm spusť zabudovaný ie a chrome, jak se chovají.

když tvrdíš že je chyba v síti, jistě sis vypsal aktuální nastavení že je v pořádku (ipconfig -all), a dále jsi zkontroloval nastavení proxy: v systému (inet.cpl -> připojení -> lan) a taky jestli chrome nepoužívá vlastní.
to může ověřit i ten test v jiném účtu.

Doviedlo ma to, ale k týmto zisteniam.
1.Občas mi pri hodinách vypíše, že kolízia IP adries.
2. keď zadám www.megaknihy.sk tak ma presmeruje na - https://www.megaknihy.sk/dobrodruzne/23 ... leona.html

ALE veľké ALE keď som okopíroval adresu a zadal
[url=https://www.megaknihy.cz/hracky/189114-kmotra-liska-35cm.html?block=viewed&position=1[/url]
potom sa môžem preklikávať už na Megaknihách aj inde na iné knihy

3.cez WIFI telefón Android to nerobí tam to ide
4.Mám tento router či to nebude v ňom?
TP-LINK Wireless N Gigabit Router WR1043ND... tam je nejaká vlasnosť na adresy?
je pripojený k nanostatio na streche t.j cez wifi k poskytovateľovi NEVERNET.
Rieši sa ale nevyriešilo sa. Doviedlo ma to, ale k týmto zisteniam.
1.Občas mi pri hodinách vypíše, že kolízia IP adries.
2. keď zadám www.megaknihy.sk tak ma presmeruje na - https://www.megaknihy.sk/dobrodruzne/23 ... leona.html

ALE veľké ALE keď som okopíroval adresu a zadal
https://www.megaknihy.cz/hracky/189114- ... position=1
potom sa môžem preklikávať už na Megaknihách aj inde na iné knihy

3.cez WIFI telefón Android to nerobí tam to ide
4.Mám tento router či to nebude v ňom?
TP-LINK Wireless N Gigabit Router WR1043ND... tam je nejaká vlasnosť na adresy?
je pripojený k nanostatio na streche t.j cez wifi k poskytovateľovi NEVERNET.
Typ pripojenia : Dynamic IP
Verzia firmvéru:
3.16.9 Build 20160607 Rel.58297n
Verzia hardvéru:
TL-WR1043ND v4 00000000

Občas mi pri hodinách vypíše, že kolízia IP adries.

lidi si neumí nastavit ip adresu staticky - a když to zkouší, tak blbě.
někdo v domácnosti (nebo soused přes zeď?) si opsal staré hodnoty a tupě je cpe do sítě.

starý krám WR1043ND asi nebude mít pár let aktualizovaný firmware. můžeš zkusit co u výrobce zbylo. (jenže výrobce zná maximálně verzi 3)
https://www.tp-link.com/uk/download/TL-WR1043ND_V3.html#GPL-Code

když se po výmazu cookies připojujím na megaknihy.sk, přesměruje mě to na: https://www.megaknihy.sk/anketa?b=/
je možné, že po tvých návštěvách tě to kamsi vrací, jenže jsi pokazil odkaz.

pokud své dotazy kopíruješ z jiného fóra, pak si zkontroluj, že to nezkracuje adresy.
a zároveň to doporučuju řešit na tom původním fóru.

Problém bude skor u teba, ale ked si spomenul Nevernet...par dni stara príhoda. Bol som zavolany k zakaznikovi na dom, vraj nejde net, asi 40km daleko. Po kratkej diagnostike som vyhodil jeden router, dal MT, druhému vypol dhcp a net šiel.Chcel son odísť, ale zakaznik zrazu reklamuje vraj nejdu kamery zvonku. Ok, do starej brány som nemal prístup, takze zavoláme ISP. Nevernet. Zdvihla zenska...no do...zase nic nebude, ale...wau vedela co chcem, videla novu bránu a povedala, ze to o chvíľu pôjde. Wau. A ono to o 5min slo.Wau. Zena nastavila nat 1:1...bravo.
Odchadzame...zrazu zakaznik kričí nejde net. Kamery idú, ale net nie. Volám ISP, zase zenska, ze sa na pozrie.
Snažím sa pomôcť, zisťujem, ze ak znením ip na bráne ide net, ale nejdú kamery (co je pochopiteľné). Tracert ukazuje, ze packety zahadzuje ap ISP, takze volám opäť. Ženská to uz vzdáva, ozvú sa vraj kolegovia. Ozvali sa, ale napodiv hladaju chybu u mňa na bráne. Marne vysvetľuje, ze chýba ju u nich, pocujem vzadu hlasy, radia sa, ale stále neopustili myšlienku, že musia zmenit maskaradu na brane.
Skratim to...po asi 45 min konecne uznali, ze problem je u nich a odstranili ho. Branu som musel po ich "odborných" zásahoch nastaviť znovu a ked som videl ako skúšali zmenit nastavenie NAT len som gulal očami.
Pointa príbehu je, ze ked dokazali svoju neodbornost, pri takejto relativne jednoduchej veci, nedivil by som sa, keby ti net blbol aj kvoli nim.
Nevernet nevermore.