Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Lze formatovat disk D: Recovery?

Dobrý den,

nutně potřebuji na mém pc zvýšit kapacitu disku (D:) , jelikož pracuji s programem, jenž má nastaveny cesty k texturám a objektům právě na disk D.

Přes správu disku disk (D:) nejde přejmenovat ani s ním nic dělat. Napadlo mě jej zformátovat. Nechápu, proč dali obnovu na disk D, který používá mnoho lidí. Jde to prosím nějak udělat? Potřebuji na funkčnost programu cca 5GB a recovery zabira 12 z 14.

V příloze je fotografie.
děkuji

Řešení:

minitool partition wizard:
ubereš 30-50gb konce z c:, roztáhneš d:

druhá možnost, protože je nesmysl aby systém cokoliv ukládal na oddíl "recovery":
- zkopíruješ celý obsah, kam ta hra ukládá, z d: na c:
- ve správě disků odebereš oddílu recovery písmeno
- v "po spuštění" si přidáš spouštěcího zástupce / batku s příkazem:

subst d: c:\

cíl nemusí být do kořene c:, když to bude jednoduchý podadresář, zohledníš ho v té substituci místo "c:\"

ještě k tomu "d:" - nezkopíroval jsi nastavení z jiného pc?

minitool partition wizard:
ubereš 30-50gb konce z c:, roztáhneš d:

druhá možnost, protože je nesmysl aby systém cokoliv ukládal na oddíl "recovery":
- zkopíruješ celý obsah, kam ta hra ukládá, z d: na c:
- ve správě disků odebereš oddílu recovery písmeno
- v "po spuštění" si přidáš spouštěcího zástupce / batku s příkazem:

subst d: c:\

cíl nemusí být do kořene c:, když to bude jednoduchý podadresář, zohledníš ho v té substituci místo "c:\"

ještě k tomu "d:" - nezkopíroval jsi nastavení z jiného pc?

Ahoj, taky řeším stejný problém a potřebuji přejmenovat recovery disk D na jiné písmeno. V běžném správci disků to nejde, prostě mi to tu možnost nedává. Pochopil jsem, že to nějak jde obejít, ale vůbec tedy nevím jak.... prosím o nějaký popis pro BU a DB :-) Díky...