Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Uzavřená bezdrátová náhlavní sluchátka

Zdar,

mel bych jeden dotaz:

Potreboval bych poradit bezdratova sluchatka na hlavu, ktera by co nejvic odstinila okolni hluk v mistnosti.

V cene do 4.000 Kc ale v ty cene musi byt i prijimac, protoze se to bude pripojovat k normalnim desktop pocitacum, kde zadny bluetooth integrovany neni a jestli byste neporadili i vhodny USB prijimac, ktery by mel fungovat pod Windows 7 a Windows 10. S tou cenou, cim nizsi, tim lepe, protoze to bude podlehat nejakemu firemnimu schvaleni, takze cim levnejsi, tim spis to projde, ale 4.000 Kc i s tim prijimacem je maximum.

A jeste jedna vec, soucasna sluchatka maji tyto:

https://www.czc.cz/corsair-vengeance-2000-wireless-7-1-gaming-headset/107714/produkt

No a jedna kolegyne ma malou hlavu a ikdyz si to da na nejmin, tak ji to furt pada, takze pokud by byly i nejake jine sluchatka se stejnymi vlastnostmi, ale na malou hlavu.

Samozrejme nemusi to byt zadny 7.1 nesmysl, staci stereo a mikrofon je vyhodou ale ne nutnou podminkou.

Coh proc jsi to smazal?

Tak jenom upresneni, kdyz uz jsem to napsal:

Poslech hudby nebo mluveneho slova, mozna tam bude oduvodneni i nejakymi skypovymi pracovnimi hovory, proto by tam asi mel byt mikrofon, ale minimalne, takze treba by to proslo i bez mikrofonu. Jde o to, ze v te mistnosti je hluk, ktery je treba sluchatky castecne odrusit a zaroven je dovoleno tam na sluchatkach i neco poslouchat.
Doted fungovaly ty, co jsem daval odkaz, ale je nejaka moznost, ze by zamestnavatel mohl v pristim roce poridit nove a cim driv se o to po novem roce zazada, tim spis na to budou penize. :-)

Ten bluetooth prijimac ma byt nejak specifikovany? Ty soucasna mely USB prijimac v baleni a ja se v tomhle moc nevyznam.

Coh proc jsi to smazal?

Po precteni prispevku ve sluchatkach za 1000, svuj nazor ti vnucovat nepotrebuji, tak proc zabirat misto ostatnim uzivatelnum nakym zbytecnym prispevkem.
PS: Ten BT prijimac, nekteré sluchatka maji svuj specificky prijimac, ten USB BT jsem myslel k zapojeni do toho uvedeného PC které timto zarizenim vybaven neni coz by pouziti BT sluchatek umoznilo (vechny sluchata BT prijimac pribaleny v baleni nenamaji).

Neurazej se. Mne tve komenty nevadi, ale obcas se zasadne neshodnem a pak je z toho presvedcovana, ktera stejne nikam nevede. Myslim, ze cas ani jednoho z nas za to nestoji. Ja jsem si jistej, ze mam pravdu ja a ty to same o sobe.

Zakoupeny Bose QuietComfort 35 II.

Cena silena, nechapu, ze to proslo, ale neuveritelne lehke, na hlave nejde vubec poznat, ze clovek na sobe ma sluchatka a predevsim funkce potlaceni okolnoho hluku je famozni, vubec ramus, ktery v praci vydavaji stroje neni slyset. Okolni hlasy lidi clovek slysi, ale potlacene. No a klidne v tom muze byt osm hodin pracovni doby aniz by ho sluchatka tlacila. Fakt uzasny, ikdyz cena drasticka.

Tak to je argument hodný Angínového Rothschilda. Uši se přeci paří v uzavřených mušlích i mimo tropické dny. Pokud to někdo používá většinu pracovní doby, je to hazardér. Nehledě na problematické verze firmware. Docela by mě zajímalo, jak se k tomu staví servis v rámci záruky a hlavně pozáručně. Za tu cenu by měl servisman ruku líbat a vyčistit zapařené uši. :-D