Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Uzavřená bezdrátová náhlavní sluchátka

Zdar,

mel bych jeden dotaz:

Potreboval bych poradit bezdratova sluchatka na hlavu, ktera by co nejvic odstinila okolni hluk v mistnosti.

V cene do 4.000 Kc ale v ty cene musi byt i prijimac, protoze se to bude pripojovat k normalnim desktop pocitacum, kde zadny bluetooth integrovany neni a jestli byste neporadili i vhodny USB prijimac, ktery by mel fungovat pod Windows 7 a Windows 10. S tou cenou, cim nizsi, tim lepe, protoze to bude podlehat nejakemu firemnimu schvaleni, takze cim levnejsi, tim spis to projde, ale 4.000 Kc i s tim prijimacem je maximum.

A jeste jedna vec, soucasna sluchatka maji tyto:

https://www.czc.cz/corsair-vengeance-2000-wireless-7-1-gaming-headset/107714/produkt

No a jedna kolegyne ma malou hlavu a ikdyz si to da na nejmin, tak ji to furt pada, takze pokud by byly i nejake jine sluchatka se stejnymi vlastnostmi, ale na malou hlavu.

Samozrejme nemusi to byt zadny 7.1 nesmysl, staci stereo a mikrofon je vyhodou ale ne nutnou podminkou.

Zakoupeny Bose QuietComfort 35 II.

Cena silena, nechapu, ze to proslo, ale neuveritelne lehke, na hlave nejde vubec poznat, ze clovek na sobe ma sluchatka a predevsim funkce potlaceni okolnoho hluku je famozni, vubec ramus, ktery v praci vydavaji stroje neni slyset. Okolni hlasy lidi clovek slysi, ale potlacene. No a klidne v tom muze byt osm hodin pracovni doby aniz by ho sluchatka tlacila. Fakt uzasny, ikdyz cena drasticka.

Tak to je argument hodný Angínového Rothschilda. Uši se přeci paří v uzavřených mušlích i mimo tropické dny. Pokud to někdo používá většinu pracovní doby, je to hazardér. Nehledě na problematické verze firmware. Docela by mě zajímalo, jak se k tomu staví servis v rámci záruky a hlavně pozáručně. Za tu cenu by měl servisman ruku líbat a vyčistit zapařené uši. :-D