Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nekrmte trolly!

Musím upozornit, že se na Poradně vyskytují nechtění tvorové, kteří potřebují hýčkat své ego. Nelze je eliminovat, neb dokážou za deset minut změnit svou IP stokrát. Prosím: neodpovídejte, neptejte se jich, ignorujte je. Založím malý seznam (připojte, máte-li podezření):

forestek
kozakl

Nuda je kontraproduktivny...clovek pri nom nikdy nevie, ci radi dobre alebo tliacha, pretoze sa vyjadruje takmer ku kazdej teme a cuduj sa svete vsetkemu rozumie ako profik od fachu, takze je tazke ho nacapat kedy tliacha. Obcas uleti uplne mimo misu, ked sa pokusa o trpany sarkazmus, ale vacsina jeho rad ma hlavu a patu, ale....ale bohuzial nie je spravna. Uz ho parkrat borcekovia hlavne na kutilskej usvedcili zo sirenia bludov.

Je fakt,že Nuda dost často i poradí a má celkem přehled.Ovšem když začne s těmi dodatky o bolševické a soudcovské mafii nebo jak to píše a podobnými kravinkami,které sem nepatří,hned bych mu příspěvek smazal.Třeba mu to jednou dojde,že komplexy si má řešit doma nebo jinde a sem psát jen fakta.Jinak to bude jen troll,kterého nikdo nebude brát vážně ani ty jeho blbosti číst.

Nemyslim, Nuda je podla mna najnebezpecnejsi z trolov, pretoze mixuje (v roznych pomeroch) prave uplne bludy, s polopravdami az sokonca pise obcas aj pravdive veci a najhorsie je, ze ak sa zdrzi svojich politickych pribehov vyzeraju jeho rady vsetky naozaj doveryhodne.
Neviem, ci to robi narocky, skor si myslim, ze to nerobi umyselne len je povrchny a neoveruje si veci.

Já jsem to možná specifikoval trochu nešťastně. Jde hlavně o trolly, kteří se nedají vyhodit. Jak už jsem psal výše, sociopat "forestek" je např. schopen změnit IP stokrát za hoďku. Furt tu leze, i když ho tu nikdo nechce. Eliminovat takovéhoto "ne zcela člověka" je pak nad síly serveru a jeho správců. Proto prosím o ignorování těchto trollů. Mazání nech na nás ;-).