Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skryte tiskove ulohy

Dobry den,
mam mensi problem. Na notebooku s Windows 10 byla pripojena tiskarna HP, normalne se tisklo a kdyz odesla do kremikoveho nebe poridila se nova tiskarna od Brother. Vtip je ten, ze tiskarna mi tiskne nekonecno mnoho prazdnych papiru. V SW to neni, ten jsem nekolikrat preinstaloval. Ve Windows jsem nasel tiskove ulohy, ktere jsem zrusil a stale tiskne prazdne papiry. Kdyz jsem chtel odinstalovat ovladace stare tiskarny HP, tak pry mam nejdrive zrusit tiskovou frontu, to vsak nejde, tiskarnu ani ve spravci zarizeni nemam. SW jsem tedy odinstaloval pres nouzovy rezim. Dela to vsak stale. Uz nevim kudy kam.
Mate nekdo nejaky napad?
Dekuji mockrat.

Zkusil jsem tisk zkusebni stranky a priority maji prazdne stranky, je to nekonecny. Tiskarna je velice jednoducha, nema ani displej, ani moznost rucniho zadani. Je to jen pres SW. Jedna se konkretne o model Brother HL-1112E, tisknou se jen faktury. Tu stejnou tiskarnu jsem daval na jiny PC a uplne bez problemu. Verim, ze problem je jen v notebooku.

Zajimavej navod, pouzil jsem prvni metodu a vse se smazalo. Stala se zajima vec, ze predtim, kdyz dosel papir, tak i smazany SW od HP mi porad hlasil: dosel papir, kdyz teda doopravdy dosel, ted mi to hlasi sam SW od Brothera a vidim tiskarnu online, predtim byla offline a tiskla mi ty prazdne papiry.
Jinak test skrze ESETa probehla v poradku a nic nenalezeno.
Bohuzel stale tiskne prazdne papiry. Neni mozny, aby si tiskarna pamatovala posledni ulohu a dala si ji do sve pameti?

EDIT:
jeste jsem zkusil: Print Queue Cleaner, ani nahodou, porad tiskne prazdne :D Ja fakt uz nemuzu, bych to musel rozmlatit.

Tak vyzkoušej:
- Odpoj tiskárnu od PC
- Podle tohoto návodu https://support.microsoft.com/cs-cz/help/315539/device-manager-does-not-display-devices-that-are-not-connected otevři Správce zařízení
- V menu Zobrazit zatrhni Zobrazit skrytá zařízení
- Pod Tiskárny dej odninstalovat obě tiskárny
- Pokračuj podle návodu - ukonči Správce zařízení a Přikazový řádek
- Restart nebude na škodu
- Znovu nainstaluj (podle návodu) toho Brothera

Edit: Při odinstalaci se zeptá, zda má odnistalovat nastavení, tak dej ano.

Jen doplním, že smazat tiskové úlohy = promazat složku:
\Windows\System32\spool\PRINTERS\
Smaž celý obsah složky, právě tam se vytváří tiskové úlohy jako soubory

Před tím je třeba zastavit službu Spooler (Zařazování tisku). Buď přes seznam služeb ručně nebo v příkazovém okně spuštěném jako správce příkazem:

NET STOP spooler

a následně pak spustit:

NET START spooler

Tohle bývá u těch malých levných tiskáren problém při tisku internetové stránky, která obsahuje flash. Malé HP to nezvládly a končilo to zastavenou službou spooler.

To bylo prvni co jsem udelal a nepomohlo.
Zvlastni je, ze v ulohach tiskarny jsem videl zadavatele SYSTEM a pocet stranek nezname. Kazdopadne po kompletnim vymazani slozek a pouziti vyse zminenych programu problem neprestava. Dokonce jsem videl, ze ulohy opet vyskocily, i kdyz jsem je predtim vymazal. Vir mi vsak ESET zadny nenachazi.

Ani jsem nemusel, dnes mi dosla ta stejna tiskarna (jen k jinemu PC), tak jsem prehodil cartridge, pripojil k notebooku a voala, tiskne bez problemu. Ze by byl problem v tiskarne a jen "tiskla" prazdne papiry je mi zahadou. Poslu to na reklamaci a uvidime.
Kazdopadne diky vsem zucastnenym za rady.

Náplne si držia spolu s firmware tlačiarňou náboj. Náplne HP sa dajú resetovať alebo vymeniť za nové, nepoužité v konkrétnej tlačiarni. Tiež ide resetnúť tlačiareň.

Sprav si skript do rezervy určený na jedno kliknutie, *.cmd:
-----------------------------------------------------

@echo off
net stop spooler
del /Q /F /S /A "%systemroot%\System32\Spool\Printers\*.*"
echo Starting print spooler.
net start spooler

net stop spooler
del %systemroot%\System32\spool\printers\* /Q /a /s /f
net start spooler

exit