Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lze instalovat Win 7 z plochy?

Ahoj. Potřebuji nainstalovat znovu os W7-64B klíč mám. Nemám ale kopii na dvd a když nějakou stáhnu, tak mi to hodí při instalaci vždy nějakou chybu 0x80070241, což jsem googlem zjistil, že jde o chybné soubory. Máte nějakou ověřenou iso kopii, kterou dám na boot flash a nainstaluji? Děkuji.
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Mohu Vás ještě požádat o pomoc? Udělal jsem vše, jak jste psal a mám tedy 64b instalovaný z usb a licenční klíč seděl co mám na štítku. Jen nerozumím, proč mám z 8gb ram ve vlastnostech jen 2gb? Předpokládám že nějaký ovladač, ale nevím kde co hledat.
Desku mám. P8H67ml od Asusu.

Deska je asi v poho dle výpisu biosu, ale asi budou dělat problém ramky? Mají značku ELIXIR. Každopádně když jsem nainstaloval ovladače desky, tak mi jeden schází a nevím, zda je to deska nebo co, ale je to: SM BUS CONTROLLER.
Vše jsem se snažil doinstalovat a až na ten sm bus, jak jsem psal, ale zkoušel jsem nainstalovat Steam a stáhnout pod mojim účtem hru co jsem zakoupil a když jí spustím, tak mi os píše, že program přestal pracovat. Mám legální OS, dal jsem key, povolil jsem aktualizace, ale os mam v EN jazyku a hry nejdou i když ofiko cestou zakoupené a Windows key zadán a potvrzen, tak nejdou spustit. Jsem amatér, tak prosoím pište jako blbcovi :-)

Každopádně když jsem nainstaloval ovladače desky, tak mi jeden schází

jaké ovladače, odkud?
smbus controller: nainstaluje se automaticky, když se nevykašleš na instalaci základního driveru chipsetu.
(některý bios dovolí tuto zbytečnost vypnout)

Chipset
Version 9.2.0.1021 2011/03/04 6.09 MBytes
Intel Chipset Inf Update Program V9.2.0.1021 for Windows 32/64bit XP & 32/64bit Vista & 32/64bit 7--(WHQL).

https://dlcdnets.asus.com/pub/ASUS/mb/LGA1155/P8H61-M/Intel_Chipset_V9201021_Windows.zip

asi budou dělat problém ramky? Mají značku ELIXIR.

to není bůhví jak přesné typové označení, takže o nich nejde říct nic. poštvi na ten pc memtest z boot cd.
podle manuálu k desce podporuje paměti 1-4gb 1033-1333MHz.

steam nemá s instalací systému ani ovladačů nic společného.

Inštalovať Windows z bežiaceho Windowsu je ako píliť strom, na ktorom sedíte... proste zlezte zo stromu a odpílte ten strom tak... tzv. vytvorte si bootovacie medium a nabootujte ho. Nehovorím že nieje možné inštalovať Windows už z bežiaceho Windowsu, ale rozhodne to neodporúčam.

Tím pádem je vše vyřešené. Nechám zatím EN asi by mi to nějak nemělo vadit a když jo, potrápím se znovu s hledáním CZ os :-D
Mockrát děkuji VŠEM za ochotu a pomoc. Díky, díky, díky.
Admin může odfajfkovat. Hezký zbytek večera.