Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto darček na vianoce - BAN, díky Kurte

Situácia:

JA: napíšem blahoželanie k vianociam formou zdrojového kódu v jazyku C.
OCh: arogantným prístupom ma "odpáli", v troch vláknach napíše "Zas na sebe jen upozurnuje..", v jednom k tomu + "Mel ten kreténskej prispevek smazat uplne."... to mi ako zakazuje vinšovať, no sry že som si nevšimol že jedno vlákno z blahozelaniami už existuje. Provokuje,... (môžete si prečítať: https://pc.poradna.net/questions/2818764-24-12 a https://pc.poradna.net/questions/2804038-adnow-na-poradne a https://pc.poradna.net/questions/2818849-novy-monitor-jak-zapojit-a-odzkouset)
JA: naňho reaguje, a dovolil som si raz napsať "pal do piče z môjho vlákna"
Kurt: zmazal môj príspevok, ok uznal som oprávnene, i když se divím proč nezmaže značne provokačné a arogantné príspevky pana COh.
JA: napíšem znova príspevok, v tomto prípade v omnoho jemnejšie forme, tak že som nijak neporušoval pravidlá daným príspevkom.
Kurt: zmaže, zabanuje ma.

tak teraz sa môžem lúčiť ASI zrejme definitívne na dobro. Nie len ASI Dočastne, aby to mesiace v stovkách príspevkoch mi neprizvukoval niekto, že som sa vrátil po nejakej dobe. A nazval ma kvôli tomu chorým človekom.

Toľko ku spravodlivosti zde na poradne... tak toto sú teda vianoce. To Vám poviem.

(napsané z mojho Internetu (ešte že mám dynamickú IP), ale nebojte, len jednou, viac tu psát kým nedostanem unban nebudem.... sa môžem na to abych obchádzal bany. Nejsem OCh, ktorý tu ban inak už pod 2 inými nickami mal. Žejo?! Nemysli si pane OCh že z tvojej skladby viet a prístupu nerozoznám kto ste.

Dík za spravodlivosť... Je zaujímavé že problém mám s ludmi, len tými, ktorý sa objavia tesne po tom čo sa zabanuje akože "iný" človek, s ktorým som mal problém predtým.

Tak aspoň zvyšku poprajem nech máte štastnejší nový rok na poradne.
Ze si nedate pokoj aspon na vianoce...myslim, ze vsetko uz bolo povedane, viac asi netreba. (fleg)

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Tady už je to jak u blbých na dvorku. Tak dlouho ses choval jak blbeček, až jsi dostal přes pysk. Te… nový
Prasak 25.12.2018 00:32
Prasak
nechovam se jak blbecek... len sa nechavam vyprovokovat, to je pravda. A neknucim za to ze mam ban,… poslední
Mlocik97-issues 25.12.2018 01:37
Mlocik97-issues

Zpět do poradny Nahoru