Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vytvorit dvd

Radsej nez by som instaloval 20 programov, spytam sa skusenejsich - mam stiahnuty zaznam z kamery a potrbujem z neho vypalit dvd, tj. aby to vyrobilo potrebnu strukturu ale aj vedelo spravit nieco s podkladom, nakolko bude asi 2x vecsi ako obsah dvd . . . a to neviem ktory program by vedel, je to jednorazovka, tak zadarmo a idealne portable. Na nete som nasiel niekolko odporucani, a po instalacii dvd maker-a som zistil ze to nevie zmensit subor na objem dvd . . . . takze ak ma niekto nejake skusenosti, poprosil by som.

Potřebuješ program na DVD authoring. Nevím jak ve Widlích, v Linuxu je výborný program DeVeDe, kterým se udělá komplet autohoring včetně jednoduchého přehrávacího menu, jaké známe z kupovaných DVD. Pro tvorbu opravdu profi menu DVD je DVDStyler, dovede vytvořit opravdu profi menu, s podmenu, správou kapitol, více filmů, s živými (hejbacími) náhledy kapitol a filmů, zvukový podklad a mnoho dalšího. Tento program existuje i ve verzi pro Widle. DVDStyler dovede DVD i vypálit, program DeVeDe udělá jen obraz a nutno vypálit třeba super programem K3B.

PS: Noflame, pls: Čím dále víc zjišťuji, že Linux (Fedora 29) je jediná správná volba systému budoucnosti i současnosti. Když čtu problémy Win10, tak nic takového tady nehrozí. Prostě vše funguje na první zapnutí.

Praveze na authoring som nasiel programy, ale tie mi neskomprimuju zdrojove avi na velkost dvd . . . nasiel som sice nejake programy, ale nechce sa mi s tym laborovat, skusmo nastavovat komprimaciu, a hentake vyhladenia a pod , aby bol vysledny obraz co najlepsi v pomere k zdroju (VHS) a vyslednemu DVD . . . proste nieco co uz by bolo nastavene ze to v jednom dvoch krokoch spravi dvd, skomprimuje, porozdeluje a napali :-)

Na jednorázovku by vyhověl DVDstyler. Umí nastavit datový tok (buď automaticky = tak, aby obsah co nejlépe zaplnil DVD nebo můžeš zadat ručně), umí vytvořit menu a zdroj může být prakticky jakýkoli. Je zadarmo, možná i portable.

Zdravím. Nerozumím tomu, čemu říkáš " podklad ", ale svého času jsem používal program ConvertXtoDVD.Verzi si již nepamatuji, ale umělo to zkonvertovat " avíčka " na DVD bez problému. Byl to však v té době placený program, dnes se možná sežene nějaká demo verze na vyzkoušení.