Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Typ Zdroje a Výběr nového

čus už jednou jsem tu dával otázku který zdroj mám koupit
odkaz na forum tady: https://pc.poradna.net/questions/2818420-jaky-zdroj
prosím pročtěte si těch pár otázek abych to tady nespamoval tím stejným.
je tam i odkaz na můj pc co mám teď,i důvody proč pc psu chci upgradovat.
ten odkaz na pc je tam hlavně z důvodu toho abych vám ukazal do jaké pc case to potřebuju dát.

chci se tedy zeptat jestli je to atx podle fotek atd. jo a hlavní proč si to myslím je to že ze zdroje vede jakýsi kabel který vede do mb a nad ním je nadepsáno atx 2 viz. foto v příloze
ok díky všechny odpovědi si pročtu a nejlépe když dostanu odkaz na konkrétní psu potřebuju 500W pro AMD RX 580 8gb (msi)
:)

a na 2 fotkách je jakési sklapovací plastové něco :D které nevím kčemu je, nenapadá vás něco?
díky

jo, ale to nemyslím téch sata portů si nevšímejte.
chci se zeptat jestli m na tuhle desku půjdou připojit výše uvedené zdroje,tedy normální klasický zdroj.
nebo jestli má deska vlastní připojení, slyšel jsem že to někdy firmy jako třeba HP dělá že u postavených pc(jima)
má vlastní napájecí zdroje a zdířky do mb.