Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nefunguje grafická karta

Sestavil jsem si nový PC všechno jede jak má, až na grafickou kartu, při startu se začnou normálně točit ventilátory, po chvíli se ventilátory přestanou točit, obraz z grafiky jde, ale je tvořen grafikou na základní desce, systém grafiku vůbec nedetekuje

HDMI kabel který jde k monitoru, je připojen do grafické karty GTX 1060. Když se přes AIDA 64 podívám na grafický adaptér, tak je vypsaná pouze integrovaná grafika z MB. Systém tu GTX vůbec nedetekuje, ale obraz z ní jde. Obraz který z ní leze, je ale zpracován grafikou v MB. GTX 1060 se tváří jako odpojena. Ventilátory stojí, nehřeje se. Jediný moment kdy se ventilátory roztoči je po startu systému. Pak se pomalu zastavují a stojí. Zdroj mám Seasonic 620W. CPU AMD ryzen 5 2600. Vypadá to jako problém s napájením, ale CPU má TPD 65W a GPU má 120W, což mi nepřijde jako nějaká extrém zátěž. HDD mám M2 + normální plotnu. Jinak žádný spotřebič.

Jakou verzi W10 instaluješ? Je to aktuální 1809 nebo nějaká starší?
Jinak deska má 3 sloty, do kterých se dá ta grafika osadit, ale plnohodnotný (16 linek) je jen ten nejblíže CPU. Další má jen 4linky a ten poslední už jen 1linku. Sice by to teoreticky mělo fungovat v jakémkoliv z těchto slotů (u toho posledního už téměř jistě s rychlostním omezením), ale teorie je teorie a občas nesouhlasí s praxí.

Pánové ještě jednou se zeptám:
Jedině v čem si nejsem jistý je ATX 12V konektor na MB. Je tam 8pin konektor. Na netu jsem našel že ho slozim ze dvou 4pin. U zdroje jsem měl pouze jediné dva 4pin konektory na kterých je napsáno CPU. Konektory bez problémů vlezou vedle sebe a jdou zapojit. je to správně?