Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém při spuštění PC

Dobrý den, mám takový problém. Po spuštění mého PC nechce nabehnout,naběhne nacitaci obrazovka od motherboardu a nic se neděje,nejde jít ani do BIOSU. Po vypnutí pomoci tlačítka a opetneho spuštění, PC naběhne. Poté co PC vypnu přes Windows,nechce nabehnout nebo když ho dám do režimu spánku,tak poté nefunguje připojení k internetu a je nutné PC restartovat. PC mám 14 dní,dokonce jsem reinstaloval Windows 10. Nějaké rady?

Skús (pre pokoj duše) overiť baterku CR2032. Mne sa zdá, že vypnutím (akýmkoľvek spôsobom), uvedením do spánku (hibernácie) baterka je tak v háji, že nevydrží zachovať nastavenia BIOSu ani tých pár minút (akurát tak možno 5 minút).
To overenie ťa nič nestojí, max. (ak zistíš chybnú baterku) tak cca 25-30Kč.

Třeba ti to nepomůže ale za zkoušku nic nedáš. Zkus odpojit vše z USB. Kolega měl stejný problém, když odpojil vše z USB PC najíždělo. Nakonec jsme zjistili, že měl vadnou myš, viděl jsem to poprvé :)