Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Displej ztmaví při ohnutí

Dobrý den. Vyskytl se mi problém u notebooku HP 150 G6. Když ohnu displej do víc jak pravého úhlu, obrazovka ztmavne. Notebook se nevypne, jen se velmi sníží jas a všechno je velmi těžko vidět. Když ho ohnu zase zpátky, normálně se opět rozsvítí. Poradí mi s tím někdo prosím? Díky za odpovědi!

Předpokládám, že samotná obrazovka není ohýbána (to by jistě praskla) nebo ohebný displej co byl letos představen na veletrhu?

Prostě jsou poničené vodiče od přívodního plochého kabelu obrazovky od opakovaneho hybani. Musi se to rozebrat a kabel vymenit novym pripadne opravit podomacku.

Kdybych to neopravil u 1 notebooku, tak bych to nepsal. Třeba bude tazatel rád, že nemusí shánět za 500kč exotický model konektoru s dobou dodání měsíc (a nebo si to naúčtuje o 300kč dražší serviák a ještě si dá 1000 za vyměnění)

Samozřejmě je na to potřeba najít místo poškození, ověřit opravu a vyžaduje zrucnost