Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak spojit oddíly na disku?

Dobrý den.
Chtěl jsem si složit oddíly na disku a asi jsem něco pokazil (opět)..
Mám jeden disk rozdělený na dva oddíly a chtěl jsem je spojit, to když jsem udělal, barva u prvního se změnila z modré na žlutou a disk zůstal stejně veliký. Druhý oddíl zůstal "nepřiřazeno", ale nejde z něj už ani udělat použitelný disk. Když mu chci přiřadit písmenko a naformátovat, napíše "Velikost tohoto rozsahu je menší než minimum".
Co s tím? Nejraději bych, aby se mi to spojilo do jednoho 1TB disku, ale spokojím se i s tím, když to dostanu na původní stav a bude to na dvě, použitelné části.
Přikládám screen ze správce:
Změna tupého předmětu, původně: RevoX19 (karel)

Tak fajn. Víceméně jsem to vyřešil a řešení je tak triviální, že se stydím a omlouvám se vám za to, že jsem vás obíral o čas.

Po odstranění těch dvou částí co šly (části obsahující soubory na obnovu systému jsem tam nechal), šlo prostě jen kliknout na "Změnit disk na základní". To je vše, teď už mi jdou normálně udělat dva oddíly, jeden 550GB a druhý 350GB. Tak, jak to bylo původně.