Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak ukončit běžící WSL

Ahoj, nainstaloval jsem WSL s Debianem, nastavil spoustu věcí a chci zálohovat adresář
c:\Users\Gustav\AppData\Local\Packages\TheDebianProject.DebianGNULinux_24gsdg74s1122sbgdse8\
Jenže i když v terminále dám exit, adresář zálohovat nejde. Zkoušeno jako zip, 7zip, Acronics atd.. s adresářem se stále pracuje. Poradí někdo, jak opravdu ukončit celý běh WSL? Děkuji

Potřebuji zálohovat adresář

c:\Users\Gustav\AppData\Local\Packages\TheDebianProject.DebianGNULinux_24gsdg74s1122sbgdse8\

Nic více nepotřebuji. Jenže to nejde, jelikož v adresáři se nachází v jednom a tom samém adresáři názvy souborů, které nedokáže Windows rozlišit, jedná se o 'Nějaký Název' souboru a 'nějaký název' souboru. Jak jsem již psal, pokud narazí na takové soubory tak vyhodí chybu, že soubor již existuje (Duplicita)

Zálohuji to tak, jak jsem již psal nahoře. Zkoušel jsem opravdu kde co.
V tuto chvíli je to ale už jedno, ta rychlost toho Linuxu je více než otřesná, na tom se nedá vůbec nic dělat.
Neexistuje nějaká alternativa? Předpokládá, že všechny WSL na tom budou ohledně rychlosti stejně, ať už je to Debian, Ubuntu, OpenSuse atd.. ale nvím, nezkoušel jsem to.
Virtuál nechci, potřebuji localhost.