Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Microsoft Store 0x80d02017 2019!

Zdravím trápí mě to že když si chci stáhnout věci z Microsoft Storu ve Windowsu 10 tak mi to nejde.
Pořád mi to píše zkusíme to později. + tenhle kod 0x80d02017.
Dával jsem pořád dokola spustit znovu a furt nic.
Nahlásil jsem to a furt nic. Tak jsem potom hledal na netu tu chybu a tam mi poradili(bylo tam několik možností)
A pořád nic furt se mi to děje už nevím co s tím prosím !!!!!!!!!!!!POMOC!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zmena predmetu, pôvodne: Microsoft Store 0x80d02017 2019!!!!!!!!!!!! (los)
Zmena kategórie, pôvodne: Pokec (los)

vložit dotaz do pokecu není šťastný nápad.

poslední chip doporučuje (ve spuštěném cmd.exe "jako správce"):
- opravu příkazem: wsreset
- kontrolu systému příkazem: sfc /scannow

pro klikače má chip klasické postupy:
- nastavení - aplikace - funkce - ms store - upřesnit - obnovit - resetovat
- deaktivovat antivir
- odstranit rozjebávače typu ccleaner