Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem propojovací šňůra mezi dvěma PC

Vždycky mi tak dobře poradíte. Tak to zkouším znovu.
Když mi teď zdechla fleshka, a na reklamaci musím měsíc čekat, rozhodla jsem se koupit USB kabel, ať si z notebooku můžu dokumenty posílat do velkého PC.
Jaký mám koupit kabel? V obchodě jsem našla jen ten, co má z jedné strany velkou koncovku USB, a z druhé takovou malou (čtvereček). Je to ten správný kabel? Který konec musím zapojit do notebooku a který do PC? Myslíte, že tu zdířku najdu? Mají to všechny?

jestli máš oba pc - notebuk a velké pc - připojené na net, nejspíš máš doma router.
tak si na obou počítačích povol sdílení souborů (ve výjimkách firewallu je už možná zatrženo), pro lepší efekt taky výjimku pro icmp ať můžeš testovat spojení.
nech tam zjednodušené zdílení (před nežádoucím přístupem zvnějšku tě chrání router) a můžeš z jednoho pc přímo na druhý; nejjednodušeji přes ikonu okolní pc.

To nejsou lumpi, takový je zákon.
"Nejlepší" je to u děcek. Koupíš jim sandále, po týdnu se rozpadnou, jdeš reklamovat, měsíc je děcko bez bot, musíš koupit nové . Pak máš dvoje, ze kterých Ti do příští sezony stejně vyroste.
V tomhle případě je to podobné. Já tu fleshku potřebuji, takže když MP3 bude fuč, koupím si novou, což bych normálně vůbec nekoupila. Tak se vydělává!