Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vytvoření dvd z digitální videokamery

Poraďte mi prosím někdo. Jsem už úplně bezradná. Mám digitální kameru Sony s harddiskem. Ale nevím si rady, jak mám upravovat nahrávky. Když se mi podařilo je vypalit na dvd, tak se mi to jen otvíralo v tech souborech, ve kterých jsem to natáčela a nešlo to spustit jako jeden celek. Prostě jsem si udělala třeba složku dovolená a nejde to spustit jako jeden film. Ukazuje mi to všechny ty soubory, které v té složce mám nahrané. Nemám absolutně ponětí, jak mám s tím pracovat. Poraďte někdo, jak se ztahují nahrávky na dvd a v jakém programu je mám upravovat a taky třeba vytvářet nadpisky. Děkují za odpověď a snad mi rozumí někdo, co mám za problém. Dala jsem hromadu peněz za kameru, harddisk už mám plný a nevím jak s tím dál. Díky všem za radu.

To že jsi to vypálila na DVD je k ničemu.Musíš to z toho hardisku kamery dát do počítače a tam si to v nějakém softu (Pinacle,Nero vision,Movie maker,Ulead studio,Premiere,Vegas atd.) sestříhat,upravit(titulky,menu) a pak teprve vypálit jako DVD Video.Doporučuji ti o tom přečíst nějakou literaturu,z tvého dotazu je znát,že nevíš ani,co je to DVD.Pak už by neměl být problém.Všichni jsme takhle začínali.
P.S. Kamera s hardiskem nebyla ta správná volba.