Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno tip na herní notebook do 18 000 kč

chi si koupit notebook na nejnovější hry .nevyznám se příliš v grafických kartách, proto prosím o radu.nejlépe pokud by měl monitor 17" ,ovšem pokud vůbec nějaké jsou v této cenové relaci.jinak si vystačím s 15 nebo 16". do 18 000kč . uvítám i nějaké stránky na dobrou recenzi grafických karet .předem děkju za jakýkoliv tip

tak to mate stastie, pretoze nhl (vsetky rocniky) su velmi nenarocne hry, notebook s asi 1,7 GHz, 1 (popripade2) GB ramky a nejaka (aj integrovana) grafika uuuplne stacia

treba si len davat pozor na to, ze drviva vacsina hier nepodporuje notebookove grafiky, takze by mohly nastat problemy.