Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přesměrování dočasných souborů

Ahoj, mám rozdělený disk na více oddílů, Win XP na "C".Při stahování větších souborů bojuji s nedostatkem místa na "C", jinde je místa dost. Jak můžu změnit ukládání dočasných souborů před jejich zkopírováním z "C" na jiný oddíl ?

OK, děkuji - Tvůj návod je pochopitelný i pro lamu mého typu ;-)
ale to přepsání není asi tak jednoduché, jak jsem si naivně myslel (přepsáním c:\ na e:\)
Cesta je ve tvaru %USERPROFILE%\Local Settings\Temp.
Jak to můžu změnit ?

no já se s tím neseru, vytvořím složku d:\temp a cestu přepíšu natvrdo na d:\temp. %USERPROFILE% znamená že se to ukládá do c:\Documents and settings\přihlášený uživatel\local settings\temp

Jde o domácí počítač a všichni se hlásíme pod jedním profilem, takže to není problém.Ještě hloupá otázka : Nepřináší toto přesměrování nějaké další komplikace při provozu ? (možná se ptám blbě, ale těmto věcem nerozumím, a nerad bych za měsíc pátral, proč něco funguje jinak než by mělo---(sorry za hloupý dotaz) )

Profily neexistují, takže mi nevadí jejich sjednocení.Kdybych všechno věděl, tak bych se nemusel ptát ;-).Pokud se ptám hloupě, sorry -myslel jsem že tato poradna není jen pro experty.Přeji všem hezký den, a díky za ochotu i za trpělivost.Myslím, že tento problém lze označit jako vyřešený.

Jistě poradna je pro všechny. Ale to že profily nepoužíváš neznamená, že neexistují... popravdě sebejistý přístup "sice tomu nerozumím ale jsem si jistý že když to tady a tady zprasím byť tomu budu z poloviny rozumět je to dobrý nápad" je asi to na co tu byla narážka.

Pokud se Ti zdá můj přístup sebejistý, je to obrovský omyl.Mylím, že jsem v každé druhé větě pokorně přiznával, že řeším něco čemu nerozumím a narovinu se i ptal, jestli něco nemůžu - jak píšeš-"zprasit".Jinak upřímně řečeno nevím, na co narážíš.