Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přesměrování dočasných souborů

Ahoj, mám rozdělený disk na více oddílů, Win XP na "C".Při stahování větších souborů bojuji s nedostatkem místa na "C", jinde je místa dost. Jak můžu změnit ukládání dočasných souborů před jejich zkopírováním z "C" na jiný oddíl ?

OK, děkuji - Tvůj návod je pochopitelný i pro lamu mého typu ;-)
ale to přepsání není asi tak jednoduché, jak jsem si naivně myslel (přepsáním c:\ na e:\)
Cesta je ve tvaru %USERPROFILE%\Local Settings\Temp.
Jak to můžu změnit ?