Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přesměrování dočasných souborů

Ahoj, mám rozdělený disk na více oddílů, Win XP na "C".Při stahování větších souborů bojuji s nedostatkem místa na "C", jinde je místa dost. Jak můžu změnit ukládání dočasných souborů před jejich zkopírováním z "C" na jiný oddíl ?

Díky za rychlou a přesnou reakci, ano - myslel jsem v IE, takže to jsem si přenastavil.
Ještě poprosím o doplnění : jak můžu přesměrovat ostatní tempy (mimo ten z IE,který jsem už nastavil ?)

Spustit příkaz sysdm.cpl

záložka Advanced - environmental variables - a tam nastavíš uživatelské a systémové proměnné (systémový temp platí pro všechny uživatele a SYSTEM, uživatelský pro profil pod kterým to děláš.

Příkazem SET bys jen nastavil proměnnou v rámci jedné konzolové session, po restartu by bylo vše jako původně.

OK, děkuji - Tvůj návod je pochopitelný i pro lamu mého typu ;-)
ale to přepsání není asi tak jednoduché, jak jsem si naivně myslel (přepsáním c:\ na e:\)
Cesta je ve tvaru %USERPROFILE%\Local Settings\Temp.
Jak to můžu změnit ?

Jde o domácí počítač a všichni se hlásíme pod jedním profilem, takže to není problém.Ještě hloupá otázka : Nepřináší toto přesměrování nějaké další komplikace při provozu ? (možná se ptám blbě, ale těmto věcem nerozumím, a nerad bych za měsíc pátral, proč něco funguje jinak než by mělo---(sorry za hloupý dotaz) )

Profily neexistují, takže mi nevadí jejich sjednocení.Kdybych všechno věděl, tak bych se nemusel ptát ;-).Pokud se ptám hloupě, sorry -myslel jsem že tato poradna není jen pro experty.Přeji všem hezký den, a díky za ochotu i za trpělivost.Myslím, že tento problém lze označit jako vyřešený.

Pokud se Ti zdá můj přístup sebejistý, je to obrovský omyl.Mylím, že jsem v každé druhé větě pokorně přiznával, že řeším něco čemu nerozumím a narovinu se i ptal, jestli něco nemůžu - jak píšeš-"zprasit".Jinak upřímně řečeno nevím, na co narážíš.