Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozmazaný monitor

Dobrý den, mám nový monitor Philips 243V7. Jak ho správně nastavit? Písmena jsou rozmazaná a dvojitá. Prosím, poraďte, nedá se na tom pracovat a bolí z toho oči. Mám Windows xp. Děkuji.
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Tak vyzkoušen jiný monitor a problém přetrvává. Je vidět, že je to celé rozmázlé, nejem písmena, ale i plocha. Zkoušela jsem i upravit jas a kontrast, ale je to pořád na nic. Může být problém v tom, že je nový monitor a starý počítač?