Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stahování torrentů se zastaví po 99%

Zdravim,

někdy si něco stáhnu přes torrenty a poslední dny mě úplně zarazilo, že se mi snad 10 stahovaných torrentů zaseklo mezi 95% - 99%. Dokonce dva nebo tři poslední se rozhodly zastavit na 99,9% a tvářej se hotově.
Pozoroval jsem když běžely snad 3Mb/s a na konci se vyply a teď maximálně čas od času naskočí 0,1Kb/s a pak zas nic. Jako by ten poslední kousíček prostě nikdo neseedoval nebo co.

Nejsem expert přes torrenty a tak se ptám vás, proč z ničeho nic torrenty nejedou, když už jsou u konce? Přes torrenty stahuju už léta a nikdy jsem se takhle nezaseknul.

Díky za odpověď.

Presne toto mi robil AV Kaspersky. Pred ulozenim na disk "se zastaví po 99%" pretoze zodpovedne skenoval stiahnuty subor.
Az po jeho skenovani (doba zavisla od velkosti suboru a hardveru masiny) som mal 100% a ulozeny subor.

Sranda je, ze ked som stahoval napr. v Opere, tak stahovnie v Opere sa zaseklo na 99% a Opera nic nehlasila (cakala).
Skratka Kaspersky pracoval "v utajeni" a az prebehla kontrola AV, tak Opera zahlasila 100% a ulozenie na disk.

Pokladal som to za samozrejmost, ze AV strazi hov*diny, ktore uzivatel stahuje.

Nenapisal si ani OS, ani pripadny AV, alebo AV + security.