Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přenos PC

Dobrý den

17.5. mám prezentovat svoji hru na PC... akorát počítače na praxích nejsou dělané na hry (mají v sobě 1GB RAM a to je už docela slabý na dnešní dobu), takže mám v plánu vzít svůj PC...
Ale mám o něj docela strach, není to žádná levná hračka (setup mě stál 35 tisíc)
Pokud s tím pojedu v autě (vezme mě otec) může se poškodit pokud ho budu mít na nohou? (Kvůli otřesům, každý známe naše silnice)

A kdyby náhodou se s tím něco stalo, myslíte že to u reklamace vezmou?

Děkuji

Jediný vážnější problém je věžový chladič a ten se dá oddělat. Pokud ho neodděláš, polož to na pravý bok (při pohledu zepředu) na zadní sedadlo (nebo do kufru na složenou deku) a zajisti proti lítání v zatáčkách. Pokud tam je boxový chladič, netřeba oddělávat.

PS: jak se asi to PC k tobě dostalo ??? Nejspíš ho někdo přivezl ...

Školy bojují s penězi, takže nemůžou strojový park obnovovat tak často, jak by si osazenstvo přálo. Když jsem byl na dni otevřených dveří na místní střední škole, tak jsem se ptal, proč se studenti učí automatizaci na PLC Mitshubishi, když v našich končinách dominuje Siemens. Odpověď - dal nám to sponzor, nemůžeme si vybírat.

Jenže u nás na škole mají i5 a 8GB RAM a na praxe nám dávají tyhle šunky... Má to v sobě Intel Pentium nebo Intel Dualcore, ještě k tomu integrovanou grafiku... člověk má dělat testy na elearningu a z ničeho nic dostaneš modrou smrt, protože PC nezvládne ani Google Chrome... :-/

No ono to je spíš tak, že jsem na oboru elektrikář - slaboproud, ale já chci po maturitě na vejšku na programátora, tak mi mistr dovolil udělat hru (abych měl nějaké zkušenosti), takže hru jsem dělal v Game Maker Studiu, ale když jsem ji na těch počítačích zkoušel tak se to sekalo i když ta hra je v 768*768 a textury jsou 32x32 :/

Nerob z toho paniku!! Ako ti radili - polož na bok na sedadlo vzadu v aute, prikutruj pásom a bude to v pohode. I tá sedačka je predsa penová (alebo aká) a pruží, auto tiež pruží. PC vydrží tie malé otrasy.
Ja som prevážal PC dokonca v kufri auta vpredu a po vybratí (žiadna kontrola) som počkal cca 30 minút (aklimatizácia) a fungoval (a ani nevedel, že už nie je na svojom mieste :-D - bolo mu to jedno).

Ked to chces na "stojaka" na nohou, tak je to zle.

PC, ked je doska ATX (99%), tak na pravu stranu (pohlad z predu) na sedadlo. Ked je sofer prilis agresivny, mozno priviazat.
PC formatu BTX (ale nepredpokladam) na lavu stranu.

Robis z toho kovbojku, netreba.