Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přenos PC

Dobrý den

17.5. mám prezentovat svoji hru na PC... akorát počítače na praxích nejsou dělané na hry (mají v sobě 1GB RAM a to je už docela slabý na dnešní dobu), takže mám v plánu vzít svůj PC...
Ale mám o něj docela strach, není to žádná levná hračka (setup mě stál 35 tisíc)
Pokud s tím pojedu v autě (vezme mě otec) může se poškodit pokud ho budu mít na nohou? (Kvůli otřesům, každý známe naše silnice)

A kdyby náhodou se s tím něco stalo, myslíte že to u reklamace vezmou?

Děkuji

Jediný vážnější problém je věžový chladič a ten se dá oddělat. Pokud ho neodděláš, polož to na pravý bok (při pohledu zepředu) na zadní sedadlo (nebo do kufru na složenou deku) a zajisti proti lítání v zatáčkách. Pokud tam je boxový chladič, netřeba oddělávat.

PS: jak se asi to PC k tobě dostalo ??? Nejspíš ho někdo přivezl ...

Ked to chces na "stojaka" na nohou, tak je to zle.

PC, ked je doska ATX (99%), tak na pravu stranu (pohlad z predu) na sedadlo. Ked je sofer prilis agresivny, mozno priviazat.
PC formatu BTX (ale nepredpokladam) na lavu stranu.

Robis z toho kovbojku, netreba.