Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nahráva zvuk ,bez mikrofónov

Tak už som sa stretol z hocičím ,ale toto vysvetliť neviem.Mám k pc pripojené 2 mikrofóny každý v inej izbe ,ale pri zadávani do googlu hlasovo som si všimol ,že to nejako blbne.Spustil som si windowsácke nahrávanie a je tam počuť zretelne ,zrejme ,len náhodný zvuk aj ,keď podobný slovu čau.Zaujímavosťou je ,že to nahráva ten istý zvuk aj po vytiahnutí obidvoch mikrofónov z PC.Audacity ,ale nahráva v poriadku a nič vedlajšie tam nieje,že by problém z windowsáckym softwérom,ale keď to blbne aj v google ,alebo nejaký problém na doske?

Tak som asi na to prišiel,keďže používam program Virtual Audio Cable na aktiváciu dvoch mikrofónov na raz.Našiel som tento článok,kde píšu ,že je to pravdepodobne toho dôvodu ,že je trial.Takže áno máš pravdu je to trial a keďže neni asi full tak je to jasná záležitosť programu ,ktorý si vyžaduje kúpu čo som ani netušil.
https://feenphone.com/?p=3601

Zrejme nejaký skript, dávka, *exe, teda SW (aj odinštalovaný) od tretieho výrobcu.

Windows ani HW tohoto ukeceného Ghosta na pozadí nerobí, garantujem.

Skontroluj:

1./ Plánovač úloh,
2./ Registre (run),

3./Stiahni si Autoruns.exe x64, spusti ho zo zipky, ako Správca, a manuálne prelez všetky riadky.

4./PCHunter64.exe je vymakaný nástroj od číňana určený pre Windows, ale chce to hodne cviku než sa s ním dôkladne oboznámiš. Neinštaluje sa, len sa hlási ako cvičená opica do ústredia vývojára po spustení *exe, tak ho porád vyblokuj Firewallom (zatni mu žílu u pytlíku).

5./procmon.exe, procexp.exe, dávam tiež do pozornosti.