Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno WordPress - Nefunguje Space pri písaní

Zdravím, mám na svojom webe nainštalované pluginy: Classic Editor a TinyMCE. Používam aktuálne TinyMCE, kedže má viac možností, problém je v tom, že keď dám ENTER (nový riadok) tak ma to hodí do odseku. A tým pádom je ten text ďaleko od seba. Vyriešil som to tak, že keď chcem písať hneď po ten horný text, ktorí som napísal, stlačím Shift+Enter. Tým je text pekne pod sebou a nie v odseku. No ale problém je v tom, že občas sa stane keď píšem tak mi prestane "fungovať" medzerník (space). Takže mi nejdú dávať medzery, a vždy musím ten text zmazať aj s tým riadkom, a napísať to znova. Neviete ako to opraviť?

Je důležité pochopit rozdíl mezi <p> a <br>.

V zobrazení je jediný rozdíl: <br> kolem sebe nedělá vertikální mezery.
Z typografického hlediska odpovídá <br> "měkkému entru" aneb "vynucenému zalomení řádku".
Pokud je tag <br> použit uprostřed odstavce, další text se považuje za pokračování toho odstavce, nikoli za nový. Takže kupříkladu pokračuje nastavení zarovnání.

V některých wysiwyg editorech se měkký enter vytváří kombinací Shift + Enter nebo Ctrl + Shift + Enter.

https://www.jakpsatweb.cz/html/bloky.html#br

Podle mě potřebuješ případně změnit styly u použitého pluginu.

www\wordpress\wp-content\plugins\TVŮJ-PLUGIN\includes\css

Ale chyba s mezeníkem může mít i jinou příčinu. Např. použitý prohlížeč nebo jeho doplňky.
S defaultním editorem (bez pluginů) ti to funguje normálně?

V souboru style.css řádky 593-596 to asi bude.

p {
	margin-bottom: 1.5em;
	margin-bottom: 20px;
}

to margin znamená mezera. bottom znamená dole. Dej tam

p {
	margin-bottom: 0
}

Je to i jinde, ale to je margin pouze 5 px, tak se o to asi nejedná.

V souboru woocommerce.css řádky 946-952

.shopical-product-summary-wrap {
	background: #fff;
	margin-bottom: 20px;
	-webkit-box-shadow: 0px 0px 5px 0px rgba(0,0,0,0.1);
	-moz-box-shadow: 0px 0px 5px 0px rgba(0,0,0,0.1);
	box-shadow: 0px 0px 5px 0px rgba(0,0,0,0.1);
}

změň pouze to margin-bottom: 20px; na margin-bottom: 0;
Je to i jinde, ale to je margin pouze 5 px, tak se o to asi nejedná.
Nevím, na kterém místě ti to dělá. Zobraz si případně zdrojový kód a bude tam, jaký soubor css to používá a potom třeba něco jako <div class="woocommerce-page">ble ble ble
a v css je:

.woocommerce-page .cart-collaterals .cross-sells ul.products li{
	width: 30.75%;
	margin-right: 15px;
	margin-bottom: 15px;
	float: left;
}

a tam je také margin. Ale nemusí to být margin odstavce. Jenže třeba ti to po odřádkování udělá ve WP nový <div> a předchozí má ten margin.