Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s instalací Windows 7

Dobrý den,
mám notebook Lenovo a přišla jsem o instalační DVD které mi kdysi přítel od kamarádky vytvořil.
Na zadní straně notebooku mám licenční štítek ale nemám z čeho nainstalovat Windows 7 Home Premium.
Zkoušela jsem stáhnout z MS stránek ISO soubor ale píše to, že mám asi licenci od nějakého dodavatele nebo co (už si to přesně nepamatuji).
Může mi prosím někdo poradit-pomoci? Předem děkuji. M.

Pokud to je něco od HP tak předpokládám, že tam bude tak akorát certifikát HP, jenže ona má Lenovo :-) takže to "není potřeba aktivovat" platit nebude. A proč to řešit takto, když si může stáhnout iso ze serveru Microsoftu, hodit tam certifikát a klíč lenova, popsal jsem to dole, podle mě nejlepší volba.

Tohle je original:
Windows 7 Home Premium with Service Pack 1 (x64) - DVD (Czech)
File Name cs_windows_7_home_premium_with_sp1_x64_dvd_u_676522.iso
File Size 3046 MBytes
SHA1 Hash A89377680A7D01F94B3F5F540882029127EA7F7B
File Type DVD
Architecture x64
Language Czech
Release Date 2011-05-12 14:34:15

https://tb.rg-adguard.net/public.php
stáhneš Win 7 ultimate ze serveru Microsoftu
odstraníš ei.cfg (zpřístupní všechny edice), případně v něm nastavíš edici Home Premium (není nutné)
nainstaluješ Win 7 Home Premium
nainstaluješ certifikát a klíč k certifikátu od lenova (home premium je to klíč 27GBM-Y4QQC-JKHXW-D9W83-FJQKD)(viz edit)
hotovo, Win 7 nainstalovaný a legálně aktivovaný a ani nepotřebuješ klíč ze štítku

Edit:
Certifikát lenova někdo nahodil sem:
ibm-lenovo-xrm-ms
přejmenuj ho pro jistotu na: LENOVO-68351C09.XRM-MS
pak hoď na c:
a vykonej jako správce:
slmgr.vbs /ilc C:\LENOVO-68351C09.XRM-MS
slmgr.vbs /ipk 27GBM-Y4QQC-JKHXW-D9W83-FJQKD
slmgr.vbs /ato

Vážně si nemůžeš instalační DVD od někoho půjčit? Ani to nemusí být Home Premium, můžeš si půjčit třeba Profesionál či jinou verzi a s instalačky smazat soubor "ei.cfg" ve složce "sources" a bude s toho instalačka která obsahuje všechny verze.