Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Firefox - najednou nejde adblosk plus a noscript

Zdravím,

najednou mi firefox (ver. 66.0.3, win 7) nahlásil, že zablokoval doplňky - oba Adblock plus a No script jsou vypnuté. Jedinné volby byly "odebrat" a "najít podobné doplňky". Při novém stahování doplňku z mozilla.org to hodilo "Stahovaní selhalo. Zkontrolujte prosím své připojení"

Návrat třeba k verzi 63.0.2 nepomohl, doplňky stahované z internetu "poškozeny". Po čisté instalaci FF v aktuálním vydání mi to během stahování hlásí opět selhání stahování...

Copak se děje? Díky

Kašlu na to.

Ráno žádná změna. Ale ty studies nezapínám; kdoví co se kam pak odesílá… Editovat *xpi, na to nemám náladu - přece to musí opravit, aby to bylo funkční i pro BFU.

Používám FF jako hlavní prohlížeč úplně od začátku, od 0.1 bety či co… A od té doby, co se přešlo na WebExtensions, to stojí čím dál tím víc (útlocitní, zavřete raději oči!) za vyliž řiť. Poslední příslovečná kapka plnícího se poháru je opravdu hodně blízko. Akorát nevím, co pak, chromého estébáka opravdu nechci.

Já měl včera stejný problém. Jen jsem ty studie zapl, povolil doplňky, potom restart Firefoxu 66.0.3 a už to šlo. Potom jsem studie hned vypnul a zase restartoval Firefox a funguje to bez problémů. Každopádně to pěkně posrali.

Nastavení\Možnosti\Soukromí a zabezpečení\Sběr a používání dat o aplikaci Firefox a tam vše zaškrtnout.
Potom FF restartuj, najedeš na správu doplňků a povol co potřebuješ. Pak to můžeš zase vypnout.

Tohle jsem objevil na redditu a zafungovalo to:

You could replace all occurrences of "appDisabled":true with "appDisabled":false, and "signedState":-1 with "signedState":2 in extensions.json in your profile directory. (Get to it from about:support)