Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mumble- murmur na windows

Ahoj, jak rozchodit Mumble mumble.sourceforge.net na windows serveru?
Spustit sice jde, ale jak vytvořím místnosti a nastavím co kdo může atp?
Zkoušel jsem spustit murmur.exe s parametrem supwd
a ukázalo mi to tuto tabulku:
murmur.jpg
A při kliknutí na OK to spadlo (zkoušel jsem to i na několika PC)
Jak to správně spustit/nastavit tak aby šli vytvářet místnosti?

Ano takto podobně jsem to dělal ;-)
Nicméně problém stále trvá :)
Prosím už nepiště kde se dá přeložit web, že se mam naučit anglicky a RTFM.
Prostě tu nejdřív zkuste u sebe a pak napište jestli vám to funguje a jestli jste se dostali dál popř. postup :)

Proč bych to dělal? Ani nevím jakým klientem se k tomu mám připojit a co to má udělat. Na všechny tvé dotazy navíc v té dokumentaci odpovědi ani nejsou: http://mumble.sourceforge.net/Talk:Configuring_Murm ur tady se někdo ptá na to samé, akorát umí anglicky, tu věc už spustil a někdy viděl aspoň jeden ini soubor.

Mám dojem že sis vzal moc velké sousto, nadto autoři toho programu moc s windows nepočítali, v té wiki jsou jen bashové a perl scripty, takže by ses na windows bez nainstalovaného SFU nebo jiného posix subsystému moc daleko nedostal.

PS. vážne myslíš že provozovat server s věřejnou IP adresou bez znalosti angličtiny je dobrý nápad? Nemyslím to jako výpad.

Tak když nechceš tak to samozřejmě nedělej, ale třeba někdo jiný ten server už zkoušel dřív (třebas ho stále používá, co já vím..) nebo by ho to zajímalo a vyzkoušel by to ne jen kvůli mě ale i kvůli sobě (co se o tom píše i jinde na internetu, tak to má mýt dobrou kvalitu zvuku, umí to šifrování a je to zadarmo se zdrojovým kódem- čeština je v kleintovi na linuxu ve starší verzi).
Verze pro windows je jak server tak klient, tak nevím proč myslíš že by s tím výrobci neměli počítat.
A ke stažení je jak server tak klient dohromady. Takže pro windows stahuj jak klienta tak server tady: http://prdownloads.sourceforge.net/mumble/Mumble-1. 1.4.exe?download
Jinak jestli mi sem dáš dobrý vyzkoušený návod v CZ jak to rozjedu na linuxu, tak si na ten windows server hold nainstaluju virtualbox s linuxem/BSD a nebo cygwin jen kvůli tomu mumblu, ale windows verze by byla samozřejmě lepší, zvlášť když TSko už prozatímně slouží místo mumblu poměrně dobře.