Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet 4G

Mám internet 4G Basic(512) od T-mobile.
Chodí velmi pomalu jako když leze šnek!!!!!
Volal jsem na zák.linku a řekli že je to přetížené a mám si koupit externí anténu.
Máte někdo s tímto 4G zkušenost a s touto anténou.!!!!!
Děkuji.

Podle mě záleží na tom, jaký je signál. Když je dobrý, poleze to i s tou pidianténkou u karty PCMCIA. Když je špatný, budeš potřebovat pořádnou anténu.
Možná to lze i odhadnout podle toho, kolik máš na mobilu čárek (pokud máš SIM od T-mobile).

Pro příště si odpusť ty vykřičníky, nebo si běž jinam.

Potvrzuju, že T-Mobile má tyhle problémy, pár týdnů zpět jsem s nimi řešil něco podobnýho. Zase se to rozjelo.

Pavel

Za hulváta označím člověka, co hrubým způsobem porušuje zaběhnuté konvence/zvyky/pravidla atd. Věta končí jedním interpunkčním znaménkem, s výjimkou "?!".

Zdá se, že dnešní doba plodí ve zvýšeným množství debily, co se neumí vyjadřovat, zejména písemný projev jde do kytek. Jedním z těchto zvěrstev je "x" místo "ch", "w" místo "v" a mnou zmíněné vykřičníky.

Pavel

Až na ty vykřičníky s tebou souhlasím. Ty nebudou výplodem současlosti, jelikož několik vykřičníků píše často i člověk, kterému je 5x víc let, než těm *nácliletám slečnám z blogísků.
Pravděpodobně si myslí, že více vykřičníků = větší důraz. Něco jako přikázat dítěti aby si uklidilo (jeden vykřičník) a přikázat dítěti aby si uklidilo řvaním a s páskem v ruce (několik vykřičníků).

Tvrdí, aby se tě zbavili.
----
Jakou máš běžnou latenci?
kolik máš čárek? (signál je dostatečný?)
---
Start
Spustit
cmd
---
Do okna napsat:
ping -t seznam.cz
---
nech to chvilku projet a nahlaš cca průměr přístupu, taky výkyvy (10x ok a pak lag jak sviňa). Pavel to má asi taky, tak by mohl porovnat s jeho připojením.
--
Pokud je chyba u nich, tak přece nebudeš platit za šmejd.

Myslím že u mobilního připojení to lepší nebude,bohužel ....Tady záleží na počtu uživatelů připojenejch na BTSku a prostě síť nestíhá.Znám to od dob,kdy jsem frčel přes CDMA od eurotelu,a to měli vlastně jednu síť(bývalou NMT)vyhrazenou pro přenos dat a druhou GSM na hlasový služby.Stálo to za prd,nevím jak teď ale k mobilním datovým službám bych se už nevracel.....

Rychlost skutečně závisí nejenom od vytížení BTS ale i od síly přijímaného signálu. Podle úrovně signálu se totiž volí druh modulace a tím i přesnosová rychlost. A pozor, záleží taky na tom , jak silný signál přijímá základnovka od vás. Takže pokud máte dvě čárky, externí antena určitě zlepšení přinese. Sám ji v jedné lokalitě používám, kdysi ji dokonce dávali k modemu zdarma v rámci nějaké akce. Musíte ale vědět, kde je vaše BTS a mít na ní přímý výhled a antenu správně nasměrovat.