Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet 4G

Mám internet 4G Basic(512) od T-mobile.
Chodí velmi pomalu jako když leze šnek!!!!!
Volal jsem na zák.linku a řekli že je to přetížené a mám si koupit externí anténu.
Máte někdo s tímto 4G zkušenost a s touto anténou.!!!!!
Děkuji.

Pro příště si odpusť ty vykřičníky, nebo si běž jinam.

Potvrzuju, že T-Mobile má tyhle problémy, pár týdnů zpět jsem s nimi řešil něco podobnýho. Zase se to rozjelo.

Pavel

Za hulváta označím člověka, co hrubým způsobem porušuje zaběhnuté konvence/zvyky/pravidla atd. Věta končí jedním interpunkčním znaménkem, s výjimkou "?!".

Zdá se, že dnešní doba plodí ve zvýšeným množství debily, co se neumí vyjadřovat, zejména písemný projev jde do kytek. Jedním z těchto zvěrstev je "x" místo "ch", "w" místo "v" a mnou zmíněné vykřičníky.

Pavel

Až na ty vykřičníky s tebou souhlasím. Ty nebudou výplodem současlosti, jelikož několik vykřičníků píše často i člověk, kterému je 5x víc let, než těm *nácliletám slečnám z blogísků.
Pravděpodobně si myslí, že více vykřičníků = větší důraz. Něco jako přikázat dítěti aby si uklidilo (jeden vykřičník) a přikázat dítěti aby si uklidilo řvaním a s páskem v ruce (několik vykřičníků).