Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ASUS alebo HP --- famy alebo fakty ???

Chcel by som vediet, co hovorite na niektore famy o ASUS-och a HP-eckach. Ake su vase skusenosti. Rozhodujem sa medzi tymito dvoma znackami a na forach citam aj nasledujuce informacie. Dakujem pekne.
1.) ASUSy su mechanicky slabsie a menej odolne
2.) pri otvarani a zatvarani ASUSy vrzgaju
3.) HPckam casto po kratkom case odide zakladna doska/ USB a ine vstupy
4.) HP maju kratku zaruku a este kratsiu na bateriu
5.) ASUSy su lacnejsie ale lepsie vybavene, pretoze su nekvalitne

1) Neměřil jsem jejich sílu.
2) S Asusem si ještě nevrznul, tak nevím.
3) HP mám asi rok a půl a ještě nikam nic neodešlo
4) Záruka je stanovena zákonem ne? Možná mají kratší záruku ty Helwet Pracant z tržnice.
5) Jakýkoli notebook bude lacinější, než ten od známé značky, byť by byl z naprosto identických součástek. Ono to totiž není jen o kvalitě materiálu, ale například i o podpoře.

Tvůj dotaz mi přijde jako od desetiletého klučiny, co má dilema, jestli být strojvůdcem, nebo řidičem kamiónu. Kdyby ses normálně zeptal, jestli si máš koupit ASUS, nebo HP, tak ti sem lidi napíší názory, zkušenosti atd. místo ptákovin.

Nad Asusem bych neuvažoval, pokud chceš NB opravdu používat, tj. ne si jej postavit na stůl a jednou týdně jej opatrně někam převézt.

Jinak mechanické zpracování Asusů je horší než u nejlevnějších HP.

Co se akumulátorů týká, tak plnou tříletou záruku na aku si můžeš dokoupit IMHO jen u Dellu.

Já jsem asi zmlsaný, nicméně u tebe bych očekával, že víš, jak se k ntb chovat, takže věřím, že ty s nimi problémy nemáš. Měl bys ale vidět, jaká tantalova muka zažívají noťasy u BFU - ti s tím mlátí, za jízdy všelijak obrací, otevírají a zavírají displeje držením na bocích (takže si křiví panty) apod. Viděl jsem asi 5 takových Asusů (všechno lepší a dražší modely), a do jednoho to byly notebooky na odpis (stáří max. 1,5 roku u nejstaršího)

No já mám zase jiné zkušenosti. ASUS mi jednou spadl z nízkého stolku (asi 55 cm) a přežil ouplně,akorát se mi zdá že od tý doby někdy blbne DVD mechanika :D .... Jinak co mi na ASUSU vadí je asi, že po nějaké době přestane fungovat mezerník :D(musí se silnějc zmáčknout) :D Už jsem měnil 2x klavesnici...:Dza rok a půl... :D