Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Scrolování v MS Excel 2007

Ahoj prosím poraďte jak si v Excelu nastavím jemnější scrolování kolečkem. Chtěl bych si posouvat obsah exelu tak jako třeba v internetovém prohlížeci. Vím, že ta posuvná lišta v exelu napravo to jemné scrolování umožňuje, tak to asi někde bude i pro to kolečko. Pracuji s velkými buňkami a používám zvětšení, takže když mi Exel scroluje po řádcích, je to pro mě strašně zmatené. Díkys.

... ta posuvná lišta v exelu napravo to jemné scrolování umožňuje ...

To sice ano, ale jen když máš stisklé tlačítko myši. Když je pustíš, vždy tabulka skočí tak, aby se horní okraj tabulky kryl s hranicí řádku. Proto není možné jemně skrolovat kolečkem.
Pokud máš příliš vysoké řádky, zřejmě používáš Excel takovým způsobem, na který není stavěn.