Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ntb se dlouho vypíná

Dobrý den. Včera v noci jsem vypnula svůj ntb jako obvykle. Ráno jsem ho zapla, ale objevuje se pouze "Vypínání"plus to načítací kolečko. Trvá to již skoro půl dne - 11 hodin. Nemáte někdo nápad, čím to může být a co udělat? Ntb nutně potřebuji, navíc jsem teď v zahraničí, takže je situace komplikovanější. Předem děkuji za rady. Veronika

odpojit napájecí adaptér, vytáhnout baterku a bude vypnuto.
předpokládám při novém startu poškozený registr - bod obnovení by to mohl spravit. potom zkontrolovat disk c: na chyby.

viníkem může být některé předchozí divné vypnutí/pád systému, nebo poslední vadně nainstalovaná automatická aktualizace (zbytečná jako všechny předtím), která se nechce ukončit a dovolit vypnutí.