Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Koľko je to asi zhruba

Ahoj môj IP vo svojich dokumentoch na stránke uvádza:Bežne dostupná rýchlosť je rýchlosť pripojenia v rozsahu 60 až 100% maximálnej prenosovej rýchlosti v závislosti od HW užívateľa, lokálnej siete užívateľa, typu a povahe dátovej komunikácie a pod.. Za stanovenie tejto rýchlosti sa považuje priemerná rýchlosť získaná ako rýchlosť nameraná v minimálne 12-tich prípadoch na vhodnom, rýchlom a dostatočne spoľahlivom dátovom zdroji počas dňa v rozostupoch min. 1 hod.Mám internetové pripojenie LTE,rýchlosť 35 Mb/s.Že koľko je to asi tých 60% z tej mojej rýchlosti 35 Mb/s.Na koľko mi môže rýchlosť klesnúť.Matematika my moc nešla::):-).Ďakujem.A ešte Minimálna rýchlosť je dolná hranica bežne dostupnej rýchlosti, teda 60% maximálnej prenosovej rýchlosti.To uvádza taktiež vo svojich dokumentoch.

Ďakujem:.(:.(.Ano priznávam je to smutné.Ok takže,neviem ako to presne funguje.Dajme tomu že ja zdielam prípojku s 10 ľudmi,a týto 10 sa dajme tomu naraz pripoja na net.Čo sa može stať.Takže ani vtedy by mi nemala klesnúť rýchlosť pod tých 21 Mb/s.Samozrejme že keď sa pripjojí naraz tých 10 užívateľov,tak rýchlosť klesne,no ale ako uvádzam vyššie,nie pod 21 Mb/s.No ale to je 1:1 000 000,že sa dajme tomu zajtra o 16 00 do 18 00 pripojí tych 10 uživatelov na net a budú na ňom celé tie 2 hodiny.Uvádzam len príklad.