Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obtěžující příspěvky od "Nuda"

Hezký den všem slušným a rozumným lidem,
už musím reagovat, protože tu dlouhodobě převládají výlevy až ataky od pana "Nuda".
Prosím, spojme síly a zkusme ho usměrnit. Nejsem pro banování a cenzorování. Vím, že s lidmi se dá domluvit, pokud tedy oni chtějí naslouchat a přizpůsobit se okolí.
Děkuji všem, kteří sdělí svůj názor k jeho působení zde na poradně.
Přeji si, aby toto vlákdo bylo zrcadlem nastaveným panu "Nudovi" a aby mu pomohlo a stal se přínosným a dobrým praktickým rádcem.
Děkuji všem, kteří pomůžou... :beer:

Viz
https://pc.poradna.net/questions/1740283-chyba-bootu-windows-8-0xc000185-winload-efi#r2930464

Nuda [91.127.91.xxx] @yYy, 03.07.2019 08:22
#8

S týmto silným materiálom oprávnených voličov smerujeme po nežnej nehe do CCCP či KĽDR, hľavne aby boľo zase na Sľovensku ľepšie, ako boľo dobre za zľatých komunistov či za zľatého HZDS_ŠtB_SMER_KGB_MIGMO so sociaľistickými istotami sociáľneho štátu. Kam sa na nás hrabú kapitaľisti zo škandinávskych, zahnívajúcich, zderských, amerických krajín, kde dnes po tamojších špinavých uliciach v biede, hľade, smäde, žobre takmer každý sľušný, poctivý, pracovitý, uzimený občan.

------------------------------

Slušnost [178.62.36.xxx] @Nuda, 03.07.2019 08:59
#9

Pane, zamyslete se nad sebou, než takový příspěvek odešlete. Evidentně píšete z nudy a převažující podíl vašeho obsahu je rojeve pohnutého psyché. Zkuste si to vždy po sobě přečíst 10x a hluboce se zamyslete, zda je to k tématu, nebo zda píšete nesmyslné svinstvo a hnůj. Rád si od vás přečtu příspěvky na úrovni, ze kterých se něco dozvím, naučím. :beer:
--------------------------------
Kdybyste to stále nepochopil, tak vám upřímně a na rovinu říkám, že tyhle vaše pomatené psychovýlevy do kterých mícháte politiku ... dost lidi obtěžují a poradnu zasírají.
Děkuji za pochopení a příště, prosím, hluboký úsudek a před odeslání odložit na později a příspěvek věcně přepracovat. Děkuji!

Ale zase uznej, že často (téměř vždy) umí poradit dobře: z poslední doby třeba zde, zde, zde, atd.
To, že občas prokládá rady psycho-politickými projevy, beru jako místní folklór ;-) - dokážu to přeskočit očima a soustředit se jen na rady k věci.
A mimochodem - příspěvek, na který odkazuješ, je označený "mimo téma", takže v tom ani problém nevidím.