Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obtěžující příspěvky od "Nuda"

Hezký den všem slušným a rozumným lidem,
už musím reagovat, protože tu dlouhodobě převládají výlevy až ataky od pana "Nuda".
Prosím, spojme síly a zkusme ho usměrnit. Nejsem pro banování a cenzorování. Vím, že s lidmi se dá domluvit, pokud tedy oni chtějí naslouchat a přizpůsobit se okolí.
Děkuji všem, kteří sdělí svůj názor k jeho působení zde na poradně.
Přeji si, aby toto vlákdo bylo zrcadlem nastaveným panu "Nudovi" a aby mu pomohlo a stal se přínosným a dobrým praktickým rádcem.
Děkuji všem, kteří pomůžou... :beer:

Viz
https://pc.poradna.net/questions/1740283-chyba-bootu-windows-8-0xc000185-winload-efi#r2930464

Nuda [91.127.91.xxx] @yYy, 03.07.2019 08:22
#8

S týmto silným materiálom oprávnených voličov smerujeme po nežnej nehe do CCCP či KĽDR, hľavne aby boľo zase na Sľovensku ľepšie, ako boľo dobre za zľatých komunistov či za zľatého HZDS_ŠtB_SMER_KGB_MIGMO so sociaľistickými istotami sociáľneho štátu. Kam sa na nás hrabú kapitaľisti zo škandinávskych, zahnívajúcich, zderských, amerických krajín, kde dnes po tamojších špinavých uliciach v biede, hľade, smäde, žobre takmer každý sľušný, poctivý, pracovitý, uzimený občan.

------------------------------

Slušnost [178.62.36.xxx] @Nuda, 03.07.2019 08:59
#9

Pane, zamyslete se nad sebou, než takový příspěvek odešlete. Evidentně píšete z nudy a převažující podíl vašeho obsahu je rojeve pohnutého psyché. Zkuste si to vždy po sobě přečíst 10x a hluboce se zamyslete, zda je to k tématu, nebo zda píšete nesmyslné svinstvo a hnůj. Rád si od vás přečtu příspěvky na úrovni, ze kterých se něco dozvím, naučím. :beer:
--------------------------------
Kdybyste to stále nepochopil, tak vám upřímně a na rovinu říkám, že tyhle vaše pomatené psychovýlevy do kterých mícháte politiku ... dost lidi obtěžují a poradnu zasírají.
Děkuji za pochopení a příště, prosím, hluboký úsudek a před odeslání odložit na později a příspěvek věcně přepracovat. Děkuji!

Nesmíte to brát tak vážně. Mě naopak ty jeho bláboly baví :-)
A třeba tohle

Kam sa na nás hrabú kapitaľisti zo škandinávskych, zahnívajúcich, zderských, amerických krajín, kde dnes po tamojších špinavých uliciach v biede, hľade, smäde, žobre takmer každý sľušný, poctivý, pracovitý, uzimený občan.

nemá chybu. Jenže to chápe jenom ten, kdo právě takové, tenkrát ovšem vážně míněné, kecy musel na školení poslouchat...

Poměry se naopak nezměnily, žádná cenzura tu není (a doufám, že ani nebude). Nuda je zodpovědný za to, co píše (někdy píše blbosti, jindy radí velmi dobře) a pokud s tím máš ty svůj osobní problém, tak já (a ani nikdo z Poradny) tu nejsme od toho, abychom ho řešili. Nuda reaguje k věci, jen si čas od času přidá svůj pohled na věc, a pokud napíše vyloženou blbost, většinou jej modi/admini zmoderují.

A abych pravdu řekl, já zase považuju za cituji "obtěžující hnůj" tvoje příspěvky, ale protože s nimi nikoho neurážíš (snad kromě Nudy), nechávám to být. Prostě tě budu ignorovat - a tobě doporučuju (už podruhé) ve vztahu k Nudovi totéž, tvé niterné pocity a dojmy totiž nikoho nezajímají.

Ale zase uznej, že často (téměř vždy) umí poradit dobře: z poslední doby třeba zde, zde, zde, atd.
To, že občas prokládá rady psycho-politickými projevy, beru jako místní folklór ;-) - dokážu to přeskočit očima a soustředit se jen na rady k věci.
A mimochodem - příspěvek, na který odkazuješ, je označený "mimo téma", takže v tom ani problém nevidím.