

Notbook problem s mysou
Dobrý deň. Mám notebook lenovo z50/70 z i7dmickou. A včera mi začal úplne blbnut. Myš reaguje pohybuje sa kurzor ako ma ale nejde nič zakliknut. Ako napr. Windows a tak. Po restarte zas všetko ide ale otvorím napr program malwarebytes a tam nekliknem nič jednoducho ako keby prepol na inú obrazovku a nejde. Je už preinstalovany na komplet a stále to robí. Neje to touchpad ani myšou externou skúsil som už 3. Pridával som do neho dve nové ramky ale už pred mesiacom. Išiel v pohode. Mám podozrenie na malware keďže som cistil len C-čko, na d som presunul veci čo mi trebalo. Skúsim ho ešte raz výmaz at celý ale tym to asi neni. Za každú radu budem vďačný. A vopred ďakujem.
Zkuste nějaké LiveDVD, spustit z něj systém, jestli to bude dělat taky.
V instalátoru Windows to tedy nedělá?
Nie ono to začne až keď zapnem internet prvý krát a nainstalujem antivirus. Čiže to môže byť aj antivirus ?
To se snadno zjistí tak, že se to zkusí bez něj. Snad má nějaké jméno.
Však práve to idem zrobit. Používam avast. Ano viem nieje u najlepšie ale mám plnú verziu zadarmo.
Tak to se vyplatí, když je zadarmo.
Ale neni to tym. Dal som ho preč a nič. Večer vymazal disk komplet a nainstalujem na novo.
Ešte jedna vec. Pridal som tam ramky hyperx 2x8giga 1866mhz keď si dobre pamätám nerozoberam ho zas aby som sa pozrel. To je max čo do neho môže ísť,, zevraj`` povedal mi technik. Nemôže to mať s tym spoločne niečo?
Chlapi hanbím sa to napísať ale našiel som problém. Manželka mi pratala stolík. Spadla jej myš, zaseklo sa tlačidlo spať, a ja som si to nevšimol. A ona mi to nepovedala :D Aj tak ďakujem prajem pekný deň:D