Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký dotykáč?

Cena +- 6000. Když bude míň, bude líp.
Telefonuji, posílám sms, mám WhatsApp a bude tam nějaká navigace = dobrý displej. Rád bych něco, co umí využít Galileo. Zcela vyjímečně fotím.
Určitě nehraju na mobilu hry.
Přednost má dlouhá výdrž ( pokud se tato slova u dotykáčů dají použít ).
Celkem se mi líbí Nokie. O těch se píše, že tam je čistý Android bez nadstaveb. Ale Nokia není podmínka.
Nechci Samsung. A nechci Iphone. Ten mám v práci.

Co poradíte?

Děkuji.

Díky za názor.
O Galileu psali, že má lepší přesnost. A protože mobil měním tak po 7 - 8 letech, málokdy dřív, není to myslím špatná volba.
Mě současná GPS + Iphone 4S hodně vyvedla z míry třeba ve městě Liberci, kdy naprosto zmatkovala a třeba nedokázala říct, jestli odbočit do první ulice doprava anebo do další po 30 metrech.

Dodatek. A minulý měsíc v Olomouci, mi navigace říkala kterým výjezdem vyjet z kruháče, když jsem byl 100m za ním. Jsem ze současné GPS trochu znechucený. Město najdu, ale to můžu jet podle směrovek. Ve městě, pokud to tam neznám, navigace nepomůže.

Dnesni "GPS" berou jak puvodni GPS sit, tak cinskou Beidou nebo rusky Glonass, novejsi i Galileo - ale ten jeste neni v "ostrem" provozu. A teda presnost/rychlost - u kdejakeho obycejneho levneho Xiaomi do 4-8m a do max. 5 vterin od zapnuti (pokud jsou dostupne mobilni data - AGPS) - i bez Galilea. Do 6k bych aktualne bral nejspis Redmi Note 7 ve variante 4/128GB.

Jo. O tom posledním výpadku vím.
Bral jsem to tak, že nechci kupovat mobil každé 3 roky.
Teď mám Nokii 1650. Vykládám o ní, že mi to nikdo nezaviruje. Kdyby se mechanicky nerozpadala, nespěchal bych s nákupem.

Poznámka. Mám 2 mobily. Ten Iphone 4S je služební. Neumí LTE a novou vezi navigace tam taky nedostanu. Je tam starý IOS.

Máš pravdu. Těch 7 let je moje přání. Ten Iphone 4s mi v práci koupili, když byl ve slevě v srpnu 2014. Takže 5 let fungoval.
Iphone neřeším. Klekl prapodivným způsobem, ale řešit to musí zaměstnavatel.

Tohle vlákno bylo o mém soukromém telefonu = co místo Nokia 1650.

V lowendu aktuálně kraluje Xiaomi. Osobně bych bral jen modely s AndroidOne (tj. čistý Android)- tedy něco jako Mi A2 nebo A3, je tam o dost menší šance, že si čínští soudruzi z tebe udělají datový zdroj.
Pokud už zvolíš cokoli s čínskou nadstavbou, silně doporučuju NEpoužívat jejich účty a služby.