Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bugnutá lišta

Zdravím,

asi před týdnem se mi začala bugovat lišta se skrytými ikony. Po spuštění funguje jak má a ukazuje všechny ikony ale po delší době používání se některé ikony nezobrazují i když jsou stále aktivní. Dřív vše fungovalo jak mělo. Přikládám obrázek pro lepší pochopení.

[buglista.png]

Protože mne sere takové prznění rodného jazyka, češtiny rádoby věděckými výrazy zkomolené angličtiny, kdy si dotyčný myslí, jak je světový ale je xmíchu. Místo krásného českého "mají tam chybu" tak nějaké podivné bugování. To prostě odmítám. V programu mám chybu a né buggy-wooggy. Ze se v angličtině říká, chybě v programu Bugg (štěnice, veš), je mi známo a program na ladění, že je debugger (odstraňovač štěnic). Ale výraz bugovat a bugnutý je prznění českého jazyka a basta fidli :-).

Prd je složitá. lenost lidí se lépe vyjadřovat nebo se všichni prsí, jak jsou světoví, když melou zkomolenou engliš. Všude je to samý šop, fastfůd a reklamy v televizi, to je jako kurs angličtiny, jediný název zboží není česky. Všichni si myslí, že když mají anglickou ceduli nad hlavou, že z hospody udělají něco lepšího, když je to nějaký fůd nebo něco fást. Tím končím tuto debatu, protože se tady jinak budeme hádat ještě o Christmas a než santa Klaus přiflajtí s own Rudlolfem. Fuj. Howgh!

presne, když je pochopitelné čo tazatel rieši, tak proč riešite kraviny a nie to čo tazatel potrebuje vyriešiť? Takýchto pravopisných magorov fakt nechápem. Jazyk je na dorozumievanie, nie na to abys jebal o tom kto ako čo povie. Pokial to povie tak že vätšina rozumie čo hovorí, tak nech klidne to povie akoukoľvek formou. Rozumieme mu, áno. Tak riešte dotaz, ne to aké slovo konkrétne použil alebo ako silno zmáčknul klávesu na klávesnici pri písaní dotazu a či tazatel píše so spotenými rukami. Nie sme predsa kurwa na úrade ani nepíšeme knihu.