Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hacker (že jsem prej navštívila nějaké porno stránky)

Dobrý den,
můžete mi někdo poradit? Přišel mi mail, neotvírala jsem ho, ale viděla jsem, že to posílá hacker a že jsem prej navštívila nějaké porno stránky. Víc jsem neviděla, protože jsem to neotevřela. Zprávu jsem smazala, ale po třech dnech mi přišla další zpráva, že je to poslední upozornění. Smazala jsem všechny maily a zrušila mailovou schránku, která však bude odstraněna až za 6 dnů. Moje maily jsem odeslala na jinou mailovou adresu.
Prosím o radu, může se ještě něco stát? Můžou hackeři najít i schránku, kam jsem maily zkopírovala? Mailová schránka byla na seznam.cz
Děkuji za radu.
Změna předmětu, původně: Hacker (Kráťa)

loading...

Žiadny hacker sa nekoná!
Už v oboch republikách (SK a CZ) bolo X prípadov takýchto e-mailov.
Jednoducho nejaký bazmeg niekde vyštrachá tvoju e-mailovú adresu (často preliezajú FB, Twitter, Instagram a podobné siete) a SKÚŠAJÚ, kto na to skočí.
Jednoducho - takýto e-mail VYMAZAŤ a NEREAGOVAŤ na neho.
Často na to používajú tzv. ten-minute-email - napíše a po 10-tich minútach odrazu zmizne. Ak by si si porovnala - istotne tie e-maily nebudú z rovnakej adresy. A pokiaľ áno - tak to bude z nejakých krajín, kde absentuje akákoľvek kontrola a e-mail si môže založiť bez overovania ktokoľvek.

Zas až tak prosté to není, již jsem dostal podobné emaily i s názvem schránky a skutečným heslem, které jsem u ni před časem používal, ale pak naštěstí na naléhání paranoidního providera, který asi až tak paranoidní nebyl nebo měl máslo na hlavě, jsem u ni změnil heslo. Takže asi nějaká skutečná data opravdu unikla a kdo má stále původní heslo, tak může mít napadenou schránku. Pak jsem samozřejmě dostal kvantum podobných emailů bez skutečného hesla, kde to opravdu jenom někdo zkoušel bez nějakého reálného podkladu.

To já vím, ovšem proto to není o nic méně nebezpečné. Otázkou je, jestli tu DB vůbec někdo testoval nebo ji jenom použil pro dané emaily. Pokud ano a heslo by bylo funkční, tak by mohl získat hodně cenných informací podle toho, k čemu daný email sloužil. Když vyděračský email žádné reálné heslo neobsahuje, tak je to pouhá amatérská kopie emailů s heslem s nadějí, že se přesto někdo nachytá a výkupné pošle ...

Mně dnes přišla poslední výzva před zveřejněním. Tak ať si poslouží, aspoň svět uvidí, jaký jsem ve svém věku ještě chlapík. A ten vořech si u toho taky může zamasturbovat.
:-D:-D:-D:beer:

https://www.novinky.cz/internet-a-pc/bezpecnost/clanek/spionsky-virus-nataci-uzivatele-kdyz-sleduje-eroticke-stranky-40296255?dop-ab-variant=9&seq-no=4&source=hp

Nějací dementi si myslí, že budu klikat na odkazy v nevyžádaných emajlech od neznámých odesilatelů.
https://pc.poradna.net/questions/1688575-prisel-mi-emajl-nevim-co-si-o-nem-myslet
Kromě těchto expertů mi přišly podobné emajly z nějakého antikvariátu co jsem tam koupil nějakou knížku a z qelbu, kde jsem kupoval nějaké šminky pro manželku.
[87942-aaa-jpg]