Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stream z IP kamery do VLC

Ahoj, potřeboval bych poradit se streamováním videa z IP kamery do přehrávače VLC.
V programu UGRSPlayer (v 2.3.6) probíhá streaming videa vysílaného IP kamerou. Ve stavovém řádku je psáno Running... (P2P, Remote: 10.0.0.16:11610) a při každém spuštění aplikace se port navýší o +1. Zkoušel jsem ve VLC zobrazit stream z 10.0.0.16 stejného portu jak uvádí aplikace i o jeden vyšší, ale bez úspěchu. Zkoušel jsem i klasiku přes RTSP a port 554, ale taky bez úspěchu. Přes udp://@:11610 taky chyba, už mě nenapadá, co vyzkoušet atd. Najde se tu někdo, kdo je v této problematice jako ryba ve vodě?
Dík

Taky jsem dal plus, ať se ti to hýbe ne jen vlastní snahou :D Něco takového očekávám (pevně věřím, doufám, modlím se), ale právě toho se potřebuju doslídit. Přes WireShark jsem zjistil, že při připojení než začne kamera do appky streamovat, se provede připojení na 239.255.255.250, což je nějaká proxy od amazonu nebo co, tak si říkám, jestli se náhodou neposílají přihlašovací údaje právě tam/přes to a na základě ověření teprve kamera začne streamovat do appky. Protože pak hledat stream přes VLC pomocí protokolu rtsp a připojením na IP kamery je k ničemu, jelikož žádný stream před ověřením není... jen úvaha

No takže kamera pracuje v režimu klient, všechny porty zavřené. Jediná možnost, jak dostat z kamery video (resp. 15 jpeg snímků za vteřinu) je odposlech UDP, odchytávání paketů a následně jejich dekódování do jpeg. Nicméně i přesto, že je způsob, jak úspěšně toto video z kamery dostat bez využití mobilní appky nebo programu UGRS (fuj) player, na nějaké mašině prostě bude muset non-stop frčet WS a další obslužné programy a teprve potom by se to ukládalo do domácího cloudu. Takže přesto, že to potřebuju jen na hlídání matroše, tak bude třeba toto vrátit a koupit něco užitečnějšího. A když už jsem tady, zeptám se: Nějaký typ na venkovní IP kameru, ze které lze stream ukládat do NASu?

nevím o jakém NASu mluvíš. Pokud máš něco "lepšího" co má v sobě NVR aplikaci, pak ti stačí prakticky libovolná kamera podporující ONVIF (což je ideální řešení, protože management ukládání a vyhledávání si řeší NAS). Pokud chceš jít cestou náhrávání do SMB/FTP/NFS share, logicky musíš volit kameru, která podporuje tyhle protokoly.