Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Odstranit konce řádků (Word 2003)

Některé získané texty mají malou délku řádku, např. 40 znaků. Přenesením do Wordu 2003 počet znaků v řádku zůstává. Jak ve Wordu odstranit konce řádků? Smazání konců jednotlivě, každého řádku, nepovažuji za dobré řešení. I když tak postupuji.

v tom případě stačí udělat "tříprůchodový" postup, kdy nejprve dva odstavce nahradíš třeba znakem # a pak provedeš klasické odebrání odstavců a následně nahradíš znak # zase zpátky odstavcem. Když se to dělá jednou za čas na jednom souboru, nemyslím, že je nutné na to používat nějaký program nebo si psát skript (který koneckonců dělá tutéž činnost, jen to udělá rychleji)